EnglishRussianUkrainian

Сервіси для онлайн навчання

Сервіси для онлайн навчання Україна, закордонніОгляд найкращих сервісів для дистанційного навчання через Інтернет пропонує читачам портал Inspired.

Вітчизняні:
Prometheus - громадський проект, який надає безкоштовний доступ до дистаційного навчання всім бажаючим, а також надає платформу для створення онлайн курсів університетам та фахівцям в різних галузях знань. Зараз доступні курси: "Фінансовий менеджмент", "Історія України: від друговї світової до сучасності", "Основи програмування", "Розробка та аналіз алгоритмів", "Теорія обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом", "Основи інформаційної безпеки", "Захист прав споживачів", "Комунікаційні інструменти для побудови репутації". Відкрито реєстрацію на ще 9 курсів.

Закордонні:
Coursera - сотні безкоштовних онлайн курсів англійською, російською мовами, декотрі - з українськими субтитрами. Навчання організоване за допомогою щотижневих відео-лекцій, читання рекомендованих статей, виконання домашніх завдань. Якщо слухач бажає отримати верифікований сертифікат, він обирає платну версію курсів.

Khan Academy - освітній портал, створений у 2006 році. Мета - доступна освіта для всіх. Курси мають форму мікролекцій в галузях математики, природничих наук, економіки та фінансів, мистецтва та гуманітарних наук, програмування.

Udacity - платформа, яка спеціалізується на курсах для програмістів та Інтернет-технологіях (Javascript,  Css,  Html,  Hadoop,  R,  Python,  Sql,  Swift,  Java). Мова курсів - англійська. Тривалість - 2 місяці, щотижня слід витрачати на навчання в середньому 6 годин. Наповнення - уроки і відео-матеріали, завдання для перевірки.

edX - проект, створений на базі двох провідних університетів США - Масачусетського технологічного та Гарварду. Доступно біля 500 курсів: Архітектура 8 курсів, Мистецтво & Культура 48 курсів, Біологія і науки про життя 65 курсів, Бізнес & Управління 73 курсів, Хімія 25 курсів, Зв'язок 27 курсів, Комп'ютерні науки 106 курсів, Аналіз даних і статистика 54 курсів, Дизайн 3 курсів, Економіка та фінанси 49 курсів, Освіта 24 курсів, Електроніка 26 курсів, Енергетика і науки про Землю 13 курсів, Інженерне 100 курсів, Екологічні дослідження 34 курсів, Етика 9 курсів, Їжа та живлення 12 курсів, Здоров'я & Безпека 38 курсів, Історія 61 курсів, Гуманітарні 112 курсів, Мова 11 курсів, Закон 19 курсів, Література 50 курсів, Математика 47 курсів, Медицина 33 курсів, Музика 7 курсів, Філософія та етика 28 курсів, Фізика 54 курсів, Наука 91 курсів, Суспільні науки 9 курсів. 3 рівні складності - початковий, середній, високий. Основна мова - англійська. Курси безкоштовні, але отримання сертифікату - платне.

iTunes U - зручний інструмент для ведення уроків для викладачів та учнів. Платформа для організації курсів - iPad. Імпорт навчальних матеріалів, електронні таблиці, веб-посилання, фотографії, відео - все для зручного навчання.

Udemy - безкоштовні та платні курси, у яких використовуються відео, аудіо-матеріали, тексти, претезентації. Мова курсів - англійська. Галузі: програмування, стиль життя, музика тощо.

Друк PDF

picture02.jpg