Увага!!! Дайджест Інтернет-системи ІНВ

Шановні студенти 1-3 курсів!

Протягом листопада 2013 року Інтернет-система ІНВ (ІС ІНВ) надіслала зареєстрованим студентам 4 повідомлення з інформацією про роботу Інституту ІНВ.

Короткий зміст повідомлень дивіться у Дайджесті - листі від 27.11.2013.

Крім переліку новин, у Дайджесті є посилання на форму опитування. Рекомендуємо заповнити її всім учасникам ІС ІНВ. Ваші відповіді допоможуть наповнити Інтернет-систему інформацією, яка сприятиме вашому успішному працевлашуцтванню після закінчення ВНТУ.

Порядок реєстрації в Інтернет-системі ІНВ:

1. Створити індивідуальну поштову скриньку в сервісі google.com.ua.
де ХХХХХХ - номер залікової книжки студента.
Технологія створення поштової скриньки детально описана на https://support.google.com/accounts/?hl=uk

2. До 1 листопада 2013 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (1 курс), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (2 курс), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (3 курс) потрібно надіслати повідомлення наступного змісту:

Я, ________________________________, група _______, інститут _____,
прізвище, ім’я, по батькові студента
даю згоду на отримання інформаційних листів від "Інтернет-системи ІНВ".

Якщо у Вас виникатимуть будь-які запитання або труднощі при створенні поштової скриньки, радимо звернутися до Інформаційно-аналітичного центру ІнІНВ, офіс 101А ГУК - щодня з 14.00 до 16.00 , тел. 21-12 (598-112).

Якщо Ви зареєструвались, а повідомлень від Інтернет-системи ІНВ немає, то:
- занесіть email Інтернет-системи ІНВ в адресну книгу Контакти;
- якщо лист потрапив в категорію "Спам", позначте його в сервісі Gmail як не спам, занесіть email Інтернет-системи ІНВ в адресну книгу Контакти.

Наявність індивідуальної поштової скриньки, активне її використання, виконання Вами всіх надісланих завдань є запорукою успішної здачі Вами Державного кваліфікаційного екзамену та заліку про проходження робочого триместру по завершенню 2-го та 3-го курсів.