EnglishRussianUkrainian

Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників у галузі метрології, оптотехніки, систем управління та автоматизації виробництва

Центр створений у 2014 році з метою підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників в галузі метрології, стандартизації, сертифікації.

Директором центру є Олександр Миколайович ВознякОлександр Миколайович Возняк, к.т.н., доцент (моб. тел. +38 098 22 85 440, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , ауд. 5404 (кафедра МПА)).

До навчального процесу залучено досвідчених викладачів кафедри метролології та промислової автоматики ВНТУ (кафедра МПА, ауд. 5410, корпус 5 ВНТУ), які регулярно проходять перепідготовку у Вінницькому центрі метрології.

Тривалість навчання в Центрі – 2 тижні. Набір слухачів триває впродовж року. Дата початку навчального курсу - в міру наповнення груп.
Після закінчення навчання відбувається підсумкове тестування. Слухачі отримують документ встановленого зразка – сертифікат і додаток з оцінками.

Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників в галузі метрології, стандартизації, сертифікації

Щоб пройти підвищення кваліфікації в галузі метрології, стандартизації, сертифікації, звертайтесь за адресою:
ВНТУ, м. Вінниця, Хмельницьке шосе 95, корпус 5, ауд. 5404, моб. тел. +38 098 22 85 440, тел. кафедри МПА +38 0432 598 672.

Друк PDF

picture02.jpg