Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

КОЛЕДЖ ЄВРОПИ - коледж із вивчення Європейського Союзу

  • Автор: Super User

Коледж Європи було засновано 1949 року в Брюгге (Бельгія). Він вважається найстарішим й одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів із вивчення Європейського Союзу. Крім Брюгге, коледж має нині ще один кампус у Варшаві.
Коледж Європи - приватний навчальний заклад. Проте в українських студентів є можливість скористатися стипендіями для навчання за магістерськими програмами, які коледж щороку надає громадянам з держав-партнерів у рамках Європейської політики сусідства.
Європейські міждисциплінарні студії. Ця програма дозволяє студентам вивчити процес європейської інтеграції без обмеження рамками тих чи інших дисциплін і забезпечує їх глибокими знаннями про Європейський Союз. Програма приділяє велику увагу природі функціонування розширеного Євросоюзу та його відносинам із країнами-сусідами на сході та півдні.
Міжнародні відносини та дипломатичні студії. Програма надає специфічні знання про ЄС як про актора на міжнародній сцені, а також кваліфікацію стосовно міжнародних переговорів та дипломатії. Навчання спрямовано на широке розуміння зовнішніх відносин Євросоюзу. У рамках програми вивчається внутрішній процес ухвалення рішень в ЄС у ширшому контексті міжнародних відносин та дипломатії.
Європейські політичні та адміністративні студії. Ця програма забезпечує студентів широким розуміння інституцій та основних політик ЄС. Студенти вивчають також роль Союзу на міжнародному, національному та регіональному рівнях. Програма забезпечує, зокрема, підготовку студентів до кар'єри в європейських або національних державних органах, неурядових організаціях чи приватному секторі.
Європейські економічні студії. Програму спрямовано на студентів, які вже мають академічну економічну освіту. Програма готує її учасників до роботи в приватному секторі бізнесу, європейському, міжнародному чи національному державному секторах, а також у неурядових організаціях.
Європейське право. У рамках цієї програми студенти отримують ґрунтовні знання про економічні та конституційні аспекти права Європейського Союзу. Студенти вчаться ідентифікувати особливості складних справ, їхню структуру, принципи, на яких виписано судове рішення, порівнювати справи між собою. Розвиток таких навичок необхідний для юристів, які мають намір спеціалізуватися на європейському праві.
Детальніше про умови й особливості вступу до Коледжу Європи та навчання: https://www.coleurope.eu/
Оголошення про початок прийому заявок на отримання стипендій для студентів із країн Європейської політики сусідства зазвичай розміщується на сайті Представництва Євросоюзу в Україні - http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_en.htm
Наприклад, прийом заявок на 2012-2013 навчальний рік розпочався в кінці грудня 2011-го і тривав до середини січня 2012 року.

Джерело:
брошура "Навчайся в Європі!"
(Представництво ЄС в Україні, Київ, 2012)

Зміст брошури

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна