Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Освітній проект "Академія Навичок" допоможе молоді спілкуватись з роботодавцями

  • Автор: Super User

Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Українська Студентська Спілка", в рамках інноваційного проекту "Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв нації", реалізує освітній проект "Академія Навичок".

Метою проекту є поєднання на одному ресурсі он-лайн навчання за участю кращих іноземних та вітчизняних тренерів, створення карти цілей і паспортів професій учасників проекту з урахуванням їх індивідуальних особливостей і особистісних навичок. Заплановано впровадження новітніх інтерактивних форм спілкування студентів з їх майбутніми роботодавцями.

За півтора роки реалізації Проекту сформовано базу талановитої молоді. На сьогодні 2657 осіб входять до складу Золотого кадрового резерву.

Метою подальшої реалізації Проекту є продовження формування бази в кожному регіоні України. До кінця 2013 року планується залучити до 10 тисяч учасників. Проект повинен допомогти молоді отримати роботу, створити нові можливості для особистісного зростання, а також розкрити свій потенціал та перейти на новий рівень у своїй діяльності.

Додаткову інформацію можна отримати у Координатора Проекту Марії Богуслав (тел. 063-045-64-76) або на офіційному веб-сайті "Академії Навичок": www.skillsacademy.com.ua

 

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна