EnglishRussianUkrainian

Безкоштовні онлайн курси польської мови для студентів

Безкоштовні дистанційні курси польської мовиРозпочала роботу нова унікальна інтернет-платформа, яка дає змогу студентам безкоштовно та дистанційно вивчити польську мову - інтернет-сайт www.polskijazyk.pl . Це перший у своєму роді он-лайн-інструмент, який допоможе якісно та професійно освоїти мову тим, хто планує навчатись у Польщі.

Етапи навчання: освоєння азів (етап "Алфавіт"), рівень А1, А2 та рівень незалежного користувача В1. Рівень В1 дає змогу здавати офіційний мовний іспит на отримання Сертифікату з польської мови для іноземців.

Курси розбиті на тематичні розділи з низкою інтерактивних завдань, інфографіки та схем. Окрім вивчення мови, користувачі довідаються про історію і культуру сучасної Польщі.

Щоб розпочати безкоштовне вивчення польської мови, потрібно

1) зареєструватись на сайті www.polskijazyk.pl

2) пройти тест для оцінки початкового рівня знань

3) приступити до навчання на курсах.

Докладніше про процедуру навчання - за посиланням ->

Над методичною частиною інтернет-платформи працювали провідні польські філологи. На думку авторів, цей проект допоможе українцям краще пізнати свою власну мову, а також познайомитися з культурою і мовою західних сусідів – Польщі.

Засновник інтернет-платформи - польський фонд «Вікно на Схід», за підтримки Уряду Республіки Польща.

Відтепер кожен бажаючий може самостійно з чистого аркуша вивчити іноземну мову.

Довідка.

Створення безкоштовної он-лайн платформи www.polskijazyk.pl є ініціативою польської Фундації «ВІКНО НА СХІД» в рамках програми Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща «Співпраця в галузі публічної дипломатії 2015». Проект покликаний сприяти вивченню польської мови шляхом створення комплексної і безкоштовної Інтернет-платформи по вивченню мови, яка скерована до молодих людей в Україні, що планують навчатися в Польщі. Платформа має на меті промувати навчання в Польщі, а також польську культуру та мову.

Друк PDF

vd41.jpg