Стажування у Польщі за проектом Business Week – 2013

Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Бидгощ, Польща запрошує до участі в проекті Business Week – 2013.

Впродовж 2013 року учасниками короткотермінових навчальних стажувань в рамках проекту стали близько 300 осіб. Всіх їх об’єднало бажання навчатися та ровиватися як особистість.

Серед учасників викладачі та студенти українських ВНЗ, працівники бізнес-структур України, власники бізнесу, представники туристичної сфери, школярі та їх батьки.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в завершальних стажуваннях 2013 року в рамках проекту Business Week – 2013 з тем:

Дата та місце проведення - 24-30 листопада 2013 року, м.Лодзь, (Польща)

Цільова група: студенти 2-х - 5-х курсів Українських та закордонних ВНЗ, активна молодь

Дата та місце проведення – 1-7 грудня 2013 року, Краків, Польща

Цільова група - власники, керівники та працівники існуючих бізнес-структур України, активна студентська молодь Вищих Навчальних Закладів України

Анкета для участі

Ми на Facebook