EnglishRussianUkrainian

Інформація для підприємців

У визначені графіком навчального процесу терміни студенти 3 курсу проходять виробничу практику на підприємствах, в організаціях, установах та фірмах різної форми власності. Ринкові умови розвитку економіки вимагають створення нових концепцій підготовки фахівців і нових відносин вищого навчального закладу з державними підприємствами, організаціями та установами, а також структурами малого та середнього бізнесу.

ВНТУ впроваджує та розвиває інноваційні підходи до організації навчально-практичної підготовки студентів та створення нової атмосфери відносин вищого навчального закладу з підприємствами та організаціями різної форми власності:

• надає студентам протягом перших трьох курсів ліцензованих робітничих професій, які відповідають майбутнім інженерним спеціальностям: оператор комп'ютерного набору, монтажник РЕА, регулювальник РЕА, слюсар КВПіА, слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар-електромонтажник, контролер верстатних та слюсарних робіт, токар, муляр, штукатур, маляр, електрогазозварник, електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, бухгалтер, лаборант хімічного аналізу, слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, обліковець (реєстрація бухгалтерських даних);
  • здійснює моніторинг ринку праці в регіонах України, грунтовно вивчає потреби та вимоги роботодавців різних секторів економіки та сільського господарства щодо практичних навичок і знань фахівця нової формації;
  • сприяє працевлаштуванню студентів 3-го курсу на виробничу практику на підприємствах, в організаціях та фірмах різної форми власності у терміни, визначені графіком навчального процесу терміни (травень-червень), у відповідності до їх робітничих професій та законодавства України про працю;
  • сприяє проходженню студентами на четвертому курсі науково-дослідного та конструкторсько-технологічного практикуму в НДІ та лабораторіях ВНТУ;
  • сприяє проведенню переддипломної практики студентів в місцях їх ймовірного майбутнього працевлаштування.

Виробнича діяльність дає можливість студентам не тільки вдосконалити практичні навички та підвищити кваліфікацію, а також сприяє формуванню професійних здібностей, необхідних для вирішення проблем і задач, з якими вони, в майбутньому молоді спеціалісти, зустрінуться на виробництві.

При цьому створюються умови для повної інформованості про можливості кожної із сторін, що має вирішальне значення для визначення терміну навчання, ролі та місця спеціаліста на виробництві чи в бізнесі.

Переконані, що саме органічне сполучення навчання та реальної виробничої праці студентів є оптимальною формою підготовки кваліфікованих фахівців.

В зв'язку з цим просимо надсилати запити:

• по тимчасовому працевлаштуванню студентів 3-го курсу на період виробничої практики;
  • замовляти молодих спеціалістів технічних та економічних спеціальностей;
  • направляти своїх працівників для підвищення кваліфікації та здобуття другої вищої освіти економічного напрямку.

Щоб розмістити на сайті ІнІНВ інформацію про вакансію, необхідно на ел. адресу ininv.vntu[at]gmail.com надати такі дані:
1) назва вакантної посади, спеціальність, вказати - постійна робота/практика/стажування;
2) вимоги до кандидатів на вакансію - професійні, особистісні;
3) умови роботи - графік роботи, соц. пакет тощо;
4) телефон, ел. адреса, ПІБ контактної особи, до якої потрібно звертатись щодо вакансії;
5) інформація про компанію: точна назва, місцезнаходження, веб-сайт, сфера діяльності.

Інформація про вакансію буде опублікована в розділі "Віртуальна біржа праці", її включать в електронну розсилку студентам ВНТУ та розмістять на дошках оголошень біля деканатів відповідних факультетів.

Інститут інтеграції навчання з виробництвом проводить профорієнтаційну роботу по залученню молоді з регіонів України для навчання в університеті на умовах цільової підготовки державного замовлення.

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ СТОРІНКИ ІнІНВ:
Бланк договору між підприємством та університетом про працевлаштування студентів на період робочого триместру
Бланк угоди між підприємством та університетом про працевлаштування студентів на період переддипломної практики

Більше інформації.

Друк PDF