EnglishRussianUkrainian

Стажування

Студенти вищих навчальних закладів та учні професійно-технічних училищ можуть офіційно проходити стажування на підприємствах. У Постанові КМУ від 16 січня 2013 р. №20 чітко визначається порядок стажування та перелік усіх необхідних документів.

Стажуватись мають право студенти з освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст", "бакалавр", "спеціаліст" або "кваліфікований робітник". Працювати вони повинні згідно з отриманою спеціальністю або професією.

Час стажування - не більше 6 місяців. Робочий день – згідно законодавства про працю.

Перелік документів, які має подати студент керівнику підприємства:

• заява відповідного зразка;
  • копія паспорта;
  • копія документа про освіту (якщо є);
  • копія ідентифікаційного коду.

До кожного стажера керівник підприємства зобов’язаний прикріпити керівника стажування.

Порядок документального оформлення стажування:

• студент надає перелік документів, вказаних вище;
  • укладається договір про стажування за типовим зразком, у двох екземплярах
  • підприємство затверджує індивідуальну програму стажування, де вказано строки та місце роботи (назва підрозділу), спеціальність або професію, режим стажування та його керівник.

Після закінчення стажування студент отримує висновок про результати роботи, де вказується перелік та оцінка виконаних ним завдань та коротка характеристика його професійності.

Зразки документів:
Порядок укладення договору на стажування студентів вищих навчальних закладів (згідно з Постановою КМУ від 16 січня 2013 р. №20)
Заява для стажування
Договір про стажування