EnglishRussianUkrainian

Матеріали для 2 курсу до теми "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник" - практичне завдання: есе

2 курс Тема "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник"Есе на тему "Як я бачу свою майбутню професію" - практичне завдання до теми для 2 курсу "Робітнича професія: що повинен знати та уміти кваліфікований робітник". Як виконується це завдання?

Крок 1. Зберегти на свій комп'ютер шаблон для написання есе: документ форматі doc (розмір 26 кБ)

Крок 2.  Розкрити тему есе "Як я бачу мою майбутню професію" - викласти свої думки у файлі-шаблоні. Вимоги: об’єм – від 1500 знаків (максимум - 1 друкований лист, шрифт 12 пт).

Поради щодо того, як написати есе, можна прочитати в методичних рекомендаціях "Як написати успішне есе?" (К.С. Шендеровський, Інститут масової комунікації при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка) - скачати файл doc.

Крок 3. Есе роздрукувати. Старости груп збирають есе і передають їх в викладачам кафедри ІНВ, відповідальним за факультети.

Термін подання есе - визначають викладачі кафедри ІНВ у листах з матерілами теми.

Якісне та вчасне виконання практичного завдання - запорука позитивної оцінки на заліку з "Навчальної практики", який відбудеться під час весняної сесії поточного навчального року.


Print PDF

Back to top
poltavskiytrz.jpg
j0406830.jpg
76132811.jpg
design2.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017