Візуалізація ідей розвитку міста, створених студентами та науковцями ВНТУ

Інститут розвитку міста, Вінниця, ВНТУСтуденти та науковці ВНТУ мають безліч ідей для розвитку Вінниці. Своїми ідеями вони поділились з Інститутом розвитку міста, представники якого відвідали університет 20 квітня 2017 р. Працівники інституту візуалізували масив ідей у яскраву інфографіку.

Усі учасники зустрічі з представниками Інституту розвитку міста заповнили спеціальні анкети, де мали можливість поділитись своїми думками щодо розвитку міста та повідомити про власний досвід громадської діяльності. Відповіді виявились змістовними та інформативними. В підсумку було створено 3 постери з візуалізацією потенційних напрямів співпраці міста та активних молодих громадян.

Постери
1. Ідеї для розвитку міста - скачати файл pdf

2. Активність учасників в заходах ВНТУ - скачати файл pdf

3. Активність учасників в міських заходах - скачати файл pdf

Ідеї для розвитку міста

Аліна Дяченко, директор Інституту розвитку міста Вінницької міської ради, та її колеги розраховують на продовження співпраці зі студентською молоддю та науковцями ВНТУ:
- Впевнені, що активна молодь, сповнена енергією та ідеями  - це рушійна сила у розвитку нашого міста.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: