EnglishRussianUkrainian

Програма "Tempus"

Разом з університетами Англії, Франції, Греції, Іспанії, Німеччини, Данії, Італії, Литви, Польщі, Португалії, Болгарії, Латвії та інших країн, а також українськими університетами Києва, Житомира, Львова, Запоріжжя, Хмельницького, Дніпропетровська, Сімферополя, Харкова, Львова, Луцька, Івано-Франківська, Одеси та Черкас у тісній співпраці з ОА "АГНОС" розробляються міжнародні проекти програми Європейського Союзу "TEMPUS".

Отримано гранти Генерального Директорату з освіти і культури Європейської комісії на реалізацію проектів:

(1996 - 1998)
"Introduction of organizing system for the teaching process and researches for M.Sc. (Eng.) training at the level of European standards at Vinnytsia State Technical University" (Данія, Швеція, Україна)
2004 - 2006
"European student self-governance practice in Ukrainian Universities"
(2004 - 2006)
"European student self-governance practice in Ukrainian universities",(Англія, Франція, Україна)
(2005 - 2006)
"European Experience in University Fundraising for Ukraine", (Німеччина, Іспанія, Україна)
(2005 - 2006)
"All-Ukrainian Network of ECTS regional consultant points", ( Німеччина, Данія, Україна)
2006 - 2007
"All-Ukrainian Network of ECTS regional consultants Points"
"European Experience in University Fundraising for Ukraine"
2007 - 2008
(2007 - 2008)
"Development of strategy of UA students international mobility using the ECTS opportunities" (Німеччина, Данія, Україна)
2007 - 2009
"Information Security and Data Protection - EU Experience in UA Universities".
(2008 - 2010)
"Information Security and Data Protection (Issues and Principles, Implementation and Management) – EU Experience in UA Universities" (Німеччина, Італія, Україна)
(2012 - 2015)
"National Education Framework for Enhancing IT Students’ Innovation Entrepreneurship" (Швеція, Данія, Польща, Україна