EnglishRussianUkrainian

3 кроки для подолання перешкод на шляху до життєвої мети

СемінарПро те, як виявити і подолати те, що заважає рухатись вперед, говорилось під час мотиваційного семінару "Постановка мети та її досягнення". Семінар відбувся у ВНТУ 3 грудня 2015 р. за підтримки кафедри ІНВ.

Анна ТроянПровела мотиваційний семінар Анна Троян, викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету. Для ілюстрації основних тез виступу вона використовувала кадри з відомих кінофільмів. Учасники семінару отримали невелику анкету, з якою працював впродовж виступу Анни. Відповідаючи на питання анкети, юнаки та дівчата викликали себе на внутрішній діалог, активізували внутрішню волю.
- Найбільші вороги людини – це її внутрішні недоліки, - пояснила Анна Троян, - Щоб їх подолати, необхідно зробити кілька важливих кроків.
Перший крок – самооцінка. Людина має проаналізувати себе і визначити, які конкретні риси характеру заважають їй рухатись до мети. При цьому потрібно не лише назвати  недоліки, а усвідомити своє ставлення до них – чи людина їх покірно сприймає, чи активно бореться. До успіху веде така позитивна установка:
"Моє ставлення до моїх недоліків вороже. Я їм активно протидію".
Другий крок – правильна постановка мети:
-    мета повинна мати чітку і конкретну форму
-    мету потрібно візуалізувати (бачити "внутрішнім оком", знайти якесь зображення)
-    мета повинна бути досяжною
-    мету потрібно розбити на етапи
-    знайти помічників для досягнення мети (знайти тренінги, літературу тощо)
-    щодня щось робити для мети
-    вірити в успіх.
Третій крок – активізування волі: не зважати на труднощі, боротися, регулярно і постійно працювати над собою.
- В кожного має бути мета, - сказала на завершення Анна Троян, - і я бажаю Вам її досягти!

Семінар 1
Семінар 2