Кафедра ІНВ створена у квітні 1992 року рішенням Вченої ради Вінницького політехнічного інституту в зв'язку з переходом навчального процесу на триместрову форму підготовки фахівців.

Головною задачею кафедри є сприяння органічному сполученню навчання і виховання студентів з їх практичною роботою на підприємствах. В результаті молоді фахівці отримують якісну підготовку, яка відповідає вимогам і потребам конкретного виробництва в умовах ринкових відносин.

Колектив кафедри - це висококваліфіковані фахівці з вищою технічною або економічною освітою.

1Завідувач кафедри ІНВ - Костянтин Олегович Коваль, к.т.н., доцент.

тел.: (+38 0432) 59-81-12.

Кафедра ІНВ є структурним підрозділом Факультету комп'ютерних систем та автоматики ВНТУ. Більше про ФКСУ - за посиланням.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: