Структура

На 30.01.17 до складу інституту входять такі підрозділи: кафедра Інтеграції навчання з виробництвом, організаційний відділ, Центр професійно-технічної підготовки, Інформаційно-аналітичний центр, Центр післядипломної освіти, Студентське проектно-конструкторське бюро, Центр підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів керівних працівників і спеціалістів будівельних організацій, Центр підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів в галузі енергетики, Центр підвищення кваліфікації з сучасних комп'ютерних технологій, Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних і керівних працівників машинобудування та транспорту, Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників у галузі метрології, оптотехніки, систем управління та автоматизації виробництва, Навчально-виробничий центр "Спеціальні технології", Навчально-виробничий центр "Інноваційні технології", Навчально-виробничий центр "Будівельні технології".

Структурні підрозділи ІнІНВ

-Кафедра Інтеграції навчання з виробництвом

-Організаційний відділ

- Центр професійно-технічної підготовки