Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Біля десяти компаній-роботодавців презентували свої пропозиції працевлаштування на Ярмарку Кар'єри у ВНТУ

  • Автор: Super User

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ Вінниця13 квітня 2017 р. у ВНТУ відбувся Ярмарок Кар’єри, організований вінницьким осередком Best та підтриманий кафедрою ІНВ університету.

Протягом дня у холі Корпусу №2 ВНТУ сотні студентів мали можливість познайомитись з компаніями, які шукають фахівців за спеціальностями, що надаються університетом. Створивши заздалегідь резюме, молоді люди спілкувались з представниками підприємств та менеджерами з персоналу. Декого навіть запрошували на співбесіду або пропонували виконати тестове завдання.

ТОВ "Тірас-12" (м. Вінниця) займається розробкою та виготовленням електронної техніки, запрошує на роботу на наступні вакантні посади: інженер з тестування, радіоінженер, QA Engineer, Back-end developer та ін. Контактний номер телефону: 063 836 45 67. Сайт: http://tiras.ua

Компанія "Steel Kiwi inc." займається розробкою мобільних та веб-додатків, графічним дизайном, бізнес-аналітикою та ін. У кожному з цих напрямів вона постійно шукає талановитих працівників. Контактний e-mail для надсилання резюме: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Сайт: http://steelkiwi.com

Компанія "Jabil Україна" (м. Ужгород) шукає випускників за такими напрямами: електротехніка та електромеханіка, електроніка, радіотехніка, інженерна мехінка, фізико-математичні науки, метрологія та вимірювальна техніка, економіка. Працівникам пропонують заробітну плату від 4500 грн., соц. пакет, професійне зростання та ін. Контактний номер телефону: 03126 4 91 21 та 03126 4 91 22. Сайт: http://jabil.com Деталі програми стажування та анкета учасника http://careers.jabil.com/en/internship , e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За допомогу в організації та проведенні Ярмарку Кар'єри Best відзначив представників ВНТУ почесною грамотою.

Ярмарок Кар'єри, BEST, ВНТУ, 2017


Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна