Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Історія створення

Ідея інтеграції навчання з виробництвом запозичена у кращих університетів Канади і США. Впровадження її в навчальний процес за схемою "студент - робітник - бакалавр, інженер, магістр" почалось у Вінницькому політехнічному інституті з вересня 1991 року створенням факультету інтеграції навчання з виробництвом (ФІНВ), що дозволило сформувати необхідні умови для отримання студентами разом з ґрунтовними теоретичними знаннями повноцінної практичної підготовки. Протягом усього терміну існування ФІНВ його деканом був к.т.н., доцент Анатолій Андрійович Храбан.

Згодом, у квітні 1992 року, до складу факультету ввійшла новостворена однойменна кафедра ІНВ. Очолив колектив кафедри к.т.н., доцент Віктор Миколайович Мізерний.

З метою поглиблення процесів інтеграції навчання з виробництвом у грудні 2000 року на базі ФІНВ та на той час існуючих факультетів підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів у структурі університету було створено науково-навчальний інститут інтеграції навчання з виробництвом (ІнІНВ).

Директором інституту у 2000 році став к.т.н., професор В. М. Мізерний.

Основними задачами діяльності ІнІНВ є забезпечення умов для органічного поєднання теоретичного і практичного досвіду у підготовці, формування та адаптації студентів до вимог та потреб сучасного виробництва; зрощення творчого потенціалу виробничників, професорсько-викладацького складу і студентів; підвищення кваліфікації та перепідготовка кадрів для різних галузей економіки.

Інститут динамічно розвивався. Зокрема, було створено декілька навчально-виробничих центрів, колективи яких виконують значний обсяг робіт по модернізації та відновленню матеріально-технічної бази університету.

У 2005 році розпочав роботу центр "Будівельні технології", у 2008 році - центр "Спеціальні технології", у 2009 році - центр "Інноваційні технології", у 2010 році - студентське проектно-конструкторське бюро.

Центри і бюро активно працюють і розвиваються. Їхнє функціонування забезпечується силами студентів та майстрів виробничого навчання.

У 2015 році директором інституту ІНВ став к.т.н., доцент Юрій Володимирович Булига.Юрій Володимирович Булига, ВНТУ

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна