EnglishRussianUkrainian

Робочий триместр весна-літо 2017 р. УВАГА! Слідкуйте за оновленням статті!

До уваги студентів 3-го курсу (нормат. терм. навч., 2014 рік вступу) та 1-го курсу (скороч. терм. навч., 2016 рік вступу)!

Згідно графіку навчального процесу на 2016-2017 навчальний рік з 22 травня до 30 червня 2017 року заплановано проходження студентами робочого триместру ("робота на виробництві") на підприємствах, в організаціях та установах різної форми власності регіонів України у відповідності до їх робітничих професій та законодавства України про працю.

Терміни робочого триместру для 3 курсу (нормат. терм. навч.):
Період роботи на підприємствах - 22 травня - 23 червня 2017.
Заліки з робочого триместру - 26-30 червня 2017.

Терміни робочого триместру для 1 курсу (скороч. терм. навч.):
Період роботи на підприємствах - 19-29 червня 2017.
Заліки з робочого триместру - 30 червня 2017.

Студентам, які бажають працювати під час робочого триместру в місцях можливого майбутнього працевлаштування чи за індивідуальним направленням (за особистим вибором підприємства), необхідно до 21 квітня 2017 року надати в інформаційно-аналітичний центр ІнІНВ (ауд. 101а ГУК) гарантійні листи з підприємств (зразок листа) або договори на проходження робочого триместру (зразок договору).

Студентам, які під час робочого триместру бажають працювати на випускних кафедрах (за узгодженням), необхідно подати службову записку від завідувача кафедри (зразок службової записки) в Інформаційно-алалітичний центр (ауд. 101а ГУК) протягом поточного триместру, але не пізніше 21 квітня 2017 року.

Студентам, які під час робочого триместру працюватимуть у підрозділах ВНТУ (адміністративно-господарська частина), необхідно подати заяву  (зразок заяви) в Інформаційно-алалітичний центр (ауд. 101а ГУК) протягом поточного триместру, але не пізніше 21 квітня 2017 року.

Остаточний розподіл студентів для проходження робочого триместру буде здійснено 08 травня 2017 року з врахуванням замовлень від роботодавців та пропозицій підрозділів ВНТУ.

До початку екзаменаційної сесії студенти проходитимуть інструктаж з охорони праці та техніки безпеки (інформація буде надана додатково).

Залік за результатами робочого триместру буде проходити з 26-30 червня (3 курс, нормат. терм. навч.), 30 червня (1 курс, скроч. терм. навч.) згідно графіків відповідних деканатів (інформація буде надана додатково). На залік кожен студент повинен надати документи: АНКЕТУ-ВІДГУК, ЗАЛІКОВУ КНИЖКУ.

За додатковою інформацією щодо організації та проведення робочого триместру звертайтеся до викладача кафедри ІНВ, відповідального за факультет, або в інформаційно-аналітичний центр ІнІНВ (ауд. 101а ГУК).

Бланки документів

Більше інформації