EnglishRussianUkrainian

План підготовки до робочого триместру

Робочий триместрСтуденти 3-го курсу (нормат. терм. навч.) та 1-го курсу (скороч. терм. навч., рік вступу 2016) проходять робочий триместр з 22 травня до 30 червня 2017 року. Щоб успішно виконати навчальне навантаження, потрібно почати підготовку до робочого триместру вже зараз.

Робочий триместр - період, коли молоді люди працевлаштовуються на підприємства та виконують роботу згідної своєї робітничої професії. Докладніше про робочий триместр можна дізнатись з матеріалів
Робочий триместр весна-літо 2017.
Як відбувається робочий триместр
та інших матеріалів розділу "Робочий триместр".

Рекомендація для студентів:
необхідно скласти план підготовки до робочого триместру - перелік з кількох пунктів-завдань і терміни виконання завдань.

Шаблон "Плану підготовки до робочого триместру" - скачати у форматі DOC.

План підготовки до робочого триместру (приклад)
1. Скласти перелік підприємств, компаній, установ, організацій м. Вінниці та Вінницької області, які, на думку студента, потребують фахівців за його робітничою професією.
Допоміжна інформація:
Перелік робітничих професій - див. посилання.
Перелік підприємств м. Вінниці та Вінницької області, де працювали студенти ВНТУ під час попередніх робочих триместрів.
Сайти для пошуку роботи.
2. Для найбільш цікавих підприємств в мережі Інтернет або іншим способом знайти контакти осіб, які займаються набором персоналу - начальників кадрових відділів, менеджерів з персоналу тощо.
3. Підготувати резюме.

Як написати резюме?
4. Зателефонувати або завітати на підприємства і запропонувати себе в якості потенційного співробітника на період робочого триместру.
Допоміжна інформація:
Правила ефективного спілкування з роботодавцем
Книга "Как найти хорошую работу и управлять своими деньгами С. Беляев, В. Тимченко"
Посібник "Технології пошуку роботи: навчальний посібник, Вінниця, ВНТУ, 2014" - доступна для скачування.
5. Знайшовши підприємство, оформити документи для робочого триместру.
Допоміжні матеріали:
Робочий триместр весна-літо 2016.
Які документи потрібні студенту ВНТУ для розподілу на робочий триместр?

Друк PDF

poltavskiytrz.jpg