Підготовка до робочого триместру

Згідно графіку навчального процесу на 2012-2013 навчальний рік з 20 травня по 28 червня 2013 року заплановано проходження студентами робочого триместру

на підприємствах, в організаціях та установах різної форми власності регіонів України у відповідності до їх робітничих професій та законодавства України про працю.

Студентам, які бажають працювати під час робочого триместру в місцях можливого майбутнього працевлаштування чи за індивідуальним направленням (за особистим вибором підприємства), необхідно до 20 квітня 2013 року надати в інформаційно-аналітичний центр ІнІНВ (ауд. 101а ГУК) гарантійні листи з підприємств (зразок листа) або договори на проходження робочого триместру.

Студентам, які бажають працювати під час робочого триместру в підрозділах адміністративно-господарської частини (АГЧ) ВНТУ або за узгодженням на випускних кафедрах, необхідно подати заяву або службову записку від завідувача кафедри в організаційний відділ ІнІНВ (ауд. 209 ГУК) протягом поточного триместру, але не пізніше 20 квітня 2013 року (зразок заяви).

Остаточний розподіл студентів для проходження робочого триместру буде здійснено до 28 квітня 2013 року з врахуванням замовлень від роботодавців.

До початку екзаменаційної сесії студенти проходитимуть інструктаж з охорони праці та техніки безпеки (інформація буде надана додатково).

Залік за результатами робочого триместру буде проходити з 24 по 28 червня згідно графіків відповідних директоратів. На залік кожен студент повинен надати документи: КОПІЮ НАКАЗУ, ОФІЦІЙНИЙ ВІДЗИВ, ТАБЕЛЬ ПРО ВІДПРАЦЮВАННЯ 40 ГОД. У ВНТУ, ЗАЛІКОВУ КНИЖКУ.

За додатковою інформацією щодо організації та проведення робочого триместру звертайтеся в організаційний відділ ІнІНВ (ауд.209 ГУК) або інформаційно-аналітичний центр ІнІНВ (ауд. 101а ГУК).

Підприємства Вінниці для можливого працевлаштування на період робочого триместру.
Робота на період робочого триместру.
Правила ефективного спілкування з роботодавцем.
Як написати резюме.
Брошюра Державної служби зайнятості
Питання для тестування студентів по спеціальності "оператор комп'ютерного набору".
Загальний перелік запитань на тест по робочому триместру ІнРТЗП 2 курс
Тестова система для оцінки рівня знань студентів ТестКонтроль-ІнІНВ.