Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Інформація для студентів

Всі студенти університету протягом перших трьох курсів оволодівають робітничими професіями, які відповідають майбутнім інженерним спеціальностям, згідно Ліцензії Міністерства освіти і науки України від 28.07.2014. Термін дії Ліцензії: 08.07.14 р.-08.07.2017 р. Ліцензія і повний перелік професій - див. посилання.

Протягом 1-6 семестрів студенти набувають теоретичні знання і практичні навички в лабораторіях та майстернях університету.

В кінці 3 курсу відбувається виробнича практика на підприємствах, в організаціях, установах та фірмах різної форми власності регіонів України відповідно майбутній спеціальності та чинному законодавству про працю.

Після виробничої практики студенти складають Державний кваліфікаційний іспит з відповідної робітничої професії та отримують посвідчення кваліфікованого робітника.

На четвертому курсі студенти проходять науково-дослідний та конструкторсько- технологічний практикум в НДІ та лабораторіях університету.

На п'ятому курсі проводиться переддипломна практика студентів в місцях їх ймовірного працевлаштування.

Більше інформації.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна