КОНФЕРЕНЦІЯ + СТАЖУВАННЯ + ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ у Празі для викладачів та науковців ВНТУ

Конференція, стажування, підвищення кваліфікації для викладачів, науковців у Празі, Чехія, 2017, ВНТУНауковців та викладачів ВНТУ запрошують долучитись до міжнародної конференції, яка відбудеться у Празі (Чехія). Учасники конференції матимуть можливість пройти стажування та підвищення кваліфікації, підтверджене відповідними документами.

Подія: II Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти»
21-24 листопада 2017 р., м. Прага, докладніше http://www.prizk-conference.cz

Організатор: Празький інститут підвищення кваліфікації (Прага, Чехія), http://www.prizk.cz

СЕКЦІЇ
1.    Інноваційні методи та технології в освіті (методи викладання, педагогічні технології та прийоми, інновації в освіті, кроскультурні комунікації).
2.    Європейська гуманітарна освіта та її внесок в формування особистості та соціуму ХХІ сторіччя (філософія, історія, мистецтвознавство, культурологія, філологія).
3.    Проблеми та пріоритети розвитку фундаментальної та прикладної освіти (математика, механіка, астрономія, фізика, інформатика і кібернетика, хімія, біологія, геологія, географія, медицина, фармацевтика, фізичне виховання та спорт, архітектура, технічні науки, сільськогосподарські науки, ветеринарні науки).
4.    Внесок соціальних наук та освіти в розвиток сучасних соціально-економічних процесів (економічні науки, юридичні науки, психологія, соціологія, політологія, державне управління, соціальні комунікації, педагогіка).

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Палац Фонду Розвитку Архітектури (Palace of Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství) Václavské nám. 833/31, 110 00 Praha 1-Nové Město www.abf-nadace.cz

ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК КОНФЕРЕНЦІЇ, ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ, УМОВИ та ВАРТІСТЬ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ - див. файл.

Робочі мови конференції: англійська, українська, чеська, російська.

Дедлайн реєстрації: 01 жовтня 2017 р.

УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ МАЮТЬ ТАКОЖ МОЖЛИВІСТЬ ПРОЙТИ СТАЖУВАННЯ У ПРАЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Захід: Стажування за програмою підвищення кваліфікації «Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність в університетах Євросоюзу» з 20 по 30 листопада 2017 року, м. Прага

Учасникам стажування видається сертифікат Празького інституту підвищення кваліфікації (серія, номер) на 108 годин та програма стажування з підписом та печаткою директора інституту. Бажаючим надсилається примірник сертифікату та програми.

Програма стажування (108 годин, 3 модулі), УМОВИ УЧАСТІ У СТАЖУВАННІ, ОРГАНІЗОВАНИЙ ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ+СТАЖУВАННЯ - див. файл.

ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК
Всі, хто планує взяти участь у стажуванні та/або конференції, повинні надіслати заявку, тези доповіді та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 1 жовтня 2017 р.!
Тема листа: Листопад Прага Прізвище та Ім’я учасника
Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:
•    Заявка прізвище (учасника);
•    Тези прізвище. Секція №…(для учасників конференції).

Зразок заявки - див. файл.

Контакти щодо участі у конференції та стажуванні:
Станіслава Озерова, координатор міжнародних програм, Празький інститут підвищення кваліфікації, Прага, Чехія, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Помічник секретаря, координатор організованої участі:
З питань організованого виїзду:

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: