Студентів, науковців та викладачів ВНТУ запрошують на конференцію у Польщу

Польщею започатковано інноваційний проект "Технології. Знання. Компетенції". До участі у проекті запрошують молодих людей та науковців з Польщі та України - ентузіастів технологій, зацікавлених у вивченні природи та експериментах.

Подія: конференція «Технології. Знання. Компетенції 2017 року»

Місце проведення: Університет у Лодзі.

Дата: 23 жовтня 2017 р.

До участі запрошують: студентів, науковців, викладачів.

"Технології Знання Компетенції" це міжнародний освітній проект, метою якого є розвиток знань з математично-природничих наук. Проект створений в Польщі і Україні. До участі запрошують всіх заціквлених студентів, учнів, а також вчителів, викладачів, які матимуть можливість долучитись до цікавих зустрічей, конференцій, наукових курсів. На конференції можно дізнатися більше про навчання, програми і заняття. Побачити фізичні, хімічні та інформатичні лабораторії, а також отримати досвід роботи в них. "

Що корисного дасть конфереція:
- більше дізнатись про навчання, програми і заняття.
- побачити фізичні, хімічні та інформатичні лабораторії, а також отримати досвід роботи в них.
- познайомитись з експертами та практиками в галузі бізнесу.
- надихнутись до дальших дій, розвитку своїх захоплень та інтересів
- дізнатись більше про можливості працевлаштування та розвитку кар’єри.

Програма конференції разом із прес-релізом на українській мові - скачати файл 1.

Щоб взяти участь у конференції, необхідно зареєструватись за посиланням http://www.twk.uni.lodz.pl
Запрошення на конфренцію - скачати файл 2.

Організатор: Асоціація Європи - Східна інтеграція разом з Лодзьким університетом. розпочав реалізацію польсько - українського інноваційного проекту "Компетенції технологій знань".

Партнери: Microsoft, ABB, Adamed SmartUP, Theta Doradztwo techniczne та інші.

Контакти:
Факультет фізики і прикладної інформатики Університету у Лодзі