Проведення наукових досліджень у США - для науковців ВНТУ

ulbright Scholar Program - проведення наукових досліджень у США.Триває прийом заявок для участі у конкурсі отримання стипендій для проведення наукових досліджень у США від Фонду ім. Фулбрайта.

Стипендіальна програма: Fulbright Scholar Program - проведення наукових досліджень у США.

Тривалість: 3-9 місяців.

Кінцевий термін подання заявок:
15 жовтня 2017 року.

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів:
 - мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
 - вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
- повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:
 - щомісячна стипендія
 - медичне страхування
 - квиток в обидва боки

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

Більше інформації:
Fulbright Program in Ukraine
20 Esplanadna Street, Suite 904,Kyiv, 01001,Ukraine
Tel.: +380 (44) 287 07 77 | Fax: +380 (44) 230 20 60 E-mail: office.ukraine.iie.org
www fulbright.org.ua | Facebook: Fulbright Ukraine

На сайті один гість та відсутні користувачі