Оновлено! Оплачувана практика та офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями - пропозиція від української компанії для студентів ВНТУ

Практика та працевлаштування для студентів ВНТУ, ЗапоріжжяЗапорізька компанія запрошує на практику і роботу за 30 спеціальностями: від економічних до технічних. УВАГА! Студенти можуть пройти виробничу практику (3 курс), переддипломну практику (старші курси). Практика - оплачується! +Потужний соц. пакет!

Компанія "Електропривод" (м. Запоріжжя) запрошує студентів 1-5 курсів факультетів енергетики, машинобудування, менеджменту для проходження практики та працевлаштування. Конкурс проводиться за наступними пропозиціями:
- Менеджер зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) - 6 вакансій;
- Інженер-маркетолог - 5 вакансій;
- Інженер-електромеханік - 9 вакансій;
- Технік-електромеханік - 5 вакансій;
- Менеджер по ресурсам -1 вакансія.

Компанія пропонує:
- харчування (сніданки, обіди) - за рахунок компанії.
- гуртожиток іногороднім - за рахунок компанії.
- робота під час практики оплачується.
- відрядження до країн Сходу.

УВАГА! Інформація про повний соціальний пакет компанії "Електропривод" (Запоріжжя):
- безкоштовне проживання в гуртожитку, по вул. Заводська 9. У кімнатах розташовують по 3-4 людини. Гуртожиток закривається о 22.00;
- робочий тиждень - 6 днів, з 7 до 19. Якщо відняти перерви, то робочий час становить 7 годин;
- під час роботи в 9.00 і 14.30 безкоштовний комплексний сніданок і обід в їдальні.
- після проходження практики гроші за проїзд будуть відшкодовуватися (тобто дорога в Запоріжжі на заселення і дорога додому по закінченню. Внутрішні переїзди в оплату не входять);
- зарплата - від 3200 грн., в залежності від кількості відпрацьованих днів;
- під час проходження практики буде присвоюватися розряд, і вже разом з ним зростає базова ставка.

Після закінчення, практиканти мають можливість подальшого працевлаштування.

Вимоги до претендентів: абсолютне здоров'я, енергійність, позитив.

Вітаються знання іноземних мов на розмовному рівні: англійська, арабська, хінді, урду, польський, фарсі, турецький, румунська, іспанська, французька.

Увага! Для ряду вакансій - менеджер ЗЕД, інженер-електромеханік, технік-електромеханік - стать чоловіча.

Критерії відбору персоналу в компанію: бажання працювати, соціальна чистота, здатність до навчання, готовність виконувати правила і ідеологію компанії.

Щоб відгукнутись на пропозиції компанії "Електропривод", студентам ВНТУ необхідно:
1) звернутись до Інституту інтеграції навчання з виробництвом - ауд. 101а ГУК, тел. 0432 598 112, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;
2) отримати реєстраційні документи, які були надані компанією для відбору працівників. До складу реєстраційних документів входить анкета претендента на вакансію (ПІБ, контактні дані тощо) та 2 психологічних тести;
3) заповнити реєстраційні документи та надати їх до вищевказаного інституту. Після цього компанія "Електропривод" контактуватиме з усіма бажаючими, зареєстрованими для проходження практики чи працевлаштування.

Компанія «Електропривод» 21-й рік розробляє, виробляє і поставляє індустріальні комплектні електроприводи серії IDS, ETS, DTS, затребувані у 6 галузях промисловості. Також виконуються 2 типи модернізації електроприводів, капітальні та відновлювальні ремонти, вантажопідйомних машин і технологічних агрегатів із застосуванням приводів серії IDS, DTS. На сьогоднішній день компанія має партнерів у 22-х країнах Східної півкулі.
У структурі компанії 3 дивізіони, які включають в себе: бригади зовнішньо-економічної діяльності в кількості 6-ти шт; бригади інженерних розробок в кількості 3-х шт; інженерно-промисловий комплекс.
Комерційна дирекція та інженерно-промисловий комплекс компанії «Електропривод» розташовані в г. Запорожье.

Адреса компанії "Електропривод": 69008, Україна, м. Запоріжжя, Південне шосе, б. 77-а.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: