Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Мандруючи Шовковим шляхом, навчатись в аспірантурі у Китаї!

  • Автор: Super User

Продовжується культурний обмін між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху: молодих науковців ВНТУ запрошують на навчання в аспірантуру у Китайській Народній Республіці.

Навчальний заклад: Північно-Західний університет.

Програма: стипендії на навчання в аспірантурі (Northwest University International Students Silk Road Scholarship, PhD study).

Період подання заявки: 1 січня - 30 березня з 2018 року.

Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do . Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальна інформація (умови участі у програмі, перелік необхідних документів) знаходиться в інформаційному бюлетені - див. файл.

Доповнення! Можна отримати стипендію на навчання в Північно-Західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання на магістратурі та аспірантурі). Детальна інформація про цю програму - див. файл.

Контакти Північно-Західного університету: tel. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, fax: 0086-29-88303511, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна