Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Які найголовніші вимоги до програмістів у компанії "EPAM"?

  • Автор: Super User

Комп'ютерні курси від компанії EpamДо ВНТУ завітав представник компанії EPAM - світового лідера у ІТ-галузі. Студенти ВНТУ мали шанс дізнатись про новітні технології та актуальні компетенції на ринку ІТ-спеціалістів. 

У день 57-ої річниці університету на факультеті комп'ютерних систем і автоматики відбулась зустріч з представниками компанії ЕPAM. Подія продовжила низку заходів, ініціатором яких є професор Дубовий В. М., завідувач кафедри КСУ. На його думку, подібна співпраця з компаніями мотивує студенів до оволодіння актуальними професійними й особистісними знаннями та уміннями.

Олексій, координатор освітньої програми для молоді компанії EPAM, розповів студентам про те, за якими критеріями компанія обирає собі працівників. На диво, серед основних вимог - не знання мов програмування!

Найголовніший критерій відбору тих, хто програмуватиме для найпотужніших компаній світу - уміння працювати в команді та уміння спілкуватись!

На другому місці - знання іноземної мови, при чому англійської - обов'язково! 

А мови програмування та особливі технології? Ними працівники оволодіють в процесі навчання та роботи, під опікою досвідчених фахівців!

Також представник компанії EPAM наголосив, що повноцінна вища освіти за профілем дуже важлива для професійного зростання фахівців, адже базові знання та професійний  кругозір закладається саме в університеті.

Більше про компанію Epam: https://www.epam.com/ . https://jobs.dou.ua/companies/epam-systems/offices/ , https://hh.ua/employer/18231

Короткий фотозвіт з зустрічі компанії EPAM зі студентами:

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна