Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Якщо бачиш проблему міста і маєш ідею як її виправити - тобі на "Галявину ідей"!

  • Автор: Super User

Терміново прийти на Європейську площу необхідно усім ініціативним та креативним! Вінницька міська рада збирає оригінальні думки про те, як покращити наше рідне місто!

Проект "Галявина ідей - творимо здорове майбутнє" відбудеться 06 жовтня 2017 року з 14.00 до 18.00 на Європейській площі біля Вежі.

Городян запрошують взяти участь у  рольовій грі про майбутнє Вінниці, висловити свою ідею щодо розвитку соціальної сфери та охорони здоров’я, цікаво поспілкуватися, отримати лікарські поради. А для маленьких учасників заходу – конкурс малюнка «Вінниця моєї мрії» та призи.

«Галявина ідей: творимо здорове майбутнє» - це сприятливе середовище, дружня атмосфера для генерації ідей зі створення комфортнішого та привабливішого міста. Кожен, хто прийде на цей захід, матиме можливість внести свої пропозиції та ідеї щодо покращення міста Вінниці у соціальному та медичному напрямку, задіявши власну творчість та креативність. Усі пропозиції будуть зібрані в єдиний «Атлас ідей».

Метою заходу є залучення жителів Вінниці до генерації ідей щодо покращення соціальної сфери та охорони здоров’я у нашому місті. 

«Галявина ідей» відбуватиметься в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією «GIZ» у співпраці з Вінницькою міською радою та фінансується урядами Німеччини та Швейцарії. 

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна