Якщо бачиш проблему міста і маєш ідею як її виправити - тобі на "Галявину ідей"!

Терміново прийти на Європейську площу необхідно усім ініціативним та креативним! Вінницька міська рада збирає оригінальні думки про те, як покращити наше рідне місто!

Проект "Галявина ідей - творимо здорове майбутнє" відбудеться 06 жовтня 2017 року з 14.00 до 18.00 на Європейській площі біля Вежі.

Городян запрошують взяти участь у  рольовій грі про майбутнє Вінниці, висловити свою ідею щодо розвитку соціальної сфери та охорони здоров’я, цікаво поспілкуватися, отримати лікарські поради. А для маленьких учасників заходу – конкурс малюнка «Вінниця моєї мрії» та призи.

«Галявина ідей: творимо здорове майбутнє» - це сприятливе середовище, дружня атмосфера для генерації ідей зі створення комфортнішого та привабливішого міста. Кожен, хто прийде на цей захід, матиме можливість внести свої пропозиції та ідеї щодо покращення міста Вінниці у соціальному та медичному напрямку, задіявши власну творчість та креативність. Усі пропозиції будуть зібрані в єдиний «Атлас ідей».

Метою заходу є залучення жителів Вінниці до генерації ідей щодо покращення соціальної сфери та охорони здоров’я у нашому місті.

«Галявина ідей» відбуватиметься в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією «GIZ» у співпраці з Вінницькою міською радою та фінансується урядами Німеччини та Швейцарії.