Співпраця

ІНФОРМАЦІЙНА СПІВПРАЦЯ

Щоб розмістити на сайті ІнІНВ інформацію/статтю, яка, на думку автора, перегукується з напрямками роботи інституту та кафедри ІНВ, або розмістити анонс заходу/події (конференції, семінару, тренінгу, фестивалю тощо), необхідно на ел. адресу ininv.vntu[at]gmail.com надіслати:

1) файл з текстом бажаного повідомлення;

2) супроводжуючі зображення (за бажанням);

3) номер телефону або ел. адресу контактної особи, до якої можуть звернутись ті, хто зацікався інформацією чи подією.

Інформацію/статтю буде розміщено у відповідному тематичному розділі сайту. Також, за потреби, її включать у інформаційну e-mail-розсилку студентам 1-3 курсів ВНТУ.

Щоб розмістити на сайті ІнІНВ інформацію про вакансію, необхідно на ел. адресу ininv.vntu[at]gmail.com надати такі дані:

1) назва вакантної посади, спеціальність, вказати - постійна робота/практика/стажування;

2) вимоги до кандидатів на вакансію - професійні, особистісні;

3) умови роботи - графік роботи, соц. пакет тощо;

4) телефон, ел. адреса, ПІБ контактної особи, до якої потрібно звертатись щодо вакансії;

5) інформація про компанію: точна назва, місцезнаходження, веб-сайт, сфера діяльності.

Інформація про вакансію буде опублікована в розділі "Віртуальна біржа праці", її включать в електронну розсилку студентам ВНТУ та розмістять на дошках оголошень біля деканатів відповідних факультетів.

ПАРТНЕРСТВО

Інститут інтеграції навчання з виробництвом, кафедра інтеграції навчання з виробництвом та інші структурні підрозділи Інституту ІНВ відкриті до співпраці та партнерства!

За потреби, необхідно контактувати з головами відповідних підрозділів (див. посилання) або відразу звертатись за номером телефону +38 0432 598 112.

Також можна свої пропозиції надсилати на ел. пошту ininv.vntu[at]gmail.com

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: