Фулбрайтівська стипендія для молодих викладачів - УВАГА, реєстрація до 6 листопада 2017 р.

Термін подання документів на програму Fulbright  Research and Development Program (FRDP): cтипендії для молодих викладачів та дослідників продовжено  до  6 листопада включно.

До 6 листопада 2017 року Офіс Програми ім. Фулбрайта приймає конкурсні заявки на програму Fulbright  Research and Development Program (FRDP): Стипендії для молодих викладачів та дослідників:  http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Стипендіальна програма ім. Фулбрайта, Україна, 2017

Програма надає можливість проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці учбових курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів.

До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.

Часу на підготовку мало, якщо хтось вперше дізнався про Фулбрайт. Але якщо молодий викладач вже готувався до подання на програму, але не наважувався, або з якихось причин не встигав  подати документи минулого року, вони мають шанс зробити це саме зараз.

УВАГА! Отримати стипендію мають можливість не лише університетські викладачі. У програмі FRDP можуть брати участь адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; спеціалісти у сфері управління; працівники громадських організацій (НДО).  На сторінках "Вісників" можна побачити, що сфера професійної діяльності наших випускників є ширшою, ніж викладання або дослідницька робота: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/57/library.html

До дедлайну залишився лише тиждень, але організатори в Україні дають відповіді на всі запитання тих, хто вирішить подаватись на програму і потребуватиме додаткових роз'яснень або уточнень. Надсилати запитання можна на електронні адреси координаторів програми:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Допоміжні файли: спеціалізований журнал про стипендіальну програму ім. Фулбрайта, інструкції, програми для України на 2017 рік.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: