EnglishRussianUkrainian

Свіжа підбірка 4 подій: Стипендіальні програми, міжнародні зустрічі, літні школи і гранти

Програми для студентів весна літо 2016Свіжа підбірка цікавих програм для талановитих і активних. Закордонні: Стипендіальна програма Ейнштейна, Міжнародна зустріч студентів інженерних спеціальностей (ICAMES), Грант на навчання міністерства закордонних справ Естонії в університеті Tallinn. Приймає Україна: Міжнародна літня школа з соціальних дисциплін.

Стипендіальна програма Ейнштейна
Форум Ейнштейна та Фонд Даймлера і Бенца пропонують стипендії для молодих учених, які хотіли б реалізувати проекти в галузі, відмінній від їх попереднього дослідження. Метою стипендії є підтримка тих, хто окрім проектів у галузі своєї спеціалізації, є відкритим до нових, міждисциплінарних підходів – за прикладом Альберта Ейнштейна.
Організатори оплачують проживання учасника програми протягом п’яти-шести місяців у заміському будинку Ейнштейна (Капут, Бранденбург), недалеко від університетів в Потсдамі і Берліні. Стипендіат також отримує фінансування у розмірі 10000 євро і відшкодування транспортних витрат.
Наприкінці програми учасник повинен презентувати свій проект під час публічної лекції. Стипендія не призначена для фінансування уже початого дослідження.
Вимоги:
вік – до 35 років
вища освіта в галузі гуманітарних, соціальних або природничих наук
Дедлайн – 15 квітня 2016
Детальна інформація - http://www.einsteinforum.de/index.php?id=35&L=1


Міжнародна зустріч студентів інженерних спеціальностей (ICAMES)
Engineering Society of Bogazici University
Дедлайн: 31 марта 2016
Грант: Оплата участі і витрат

Опис
Міжнародний академічний, науковий і культурний конкурсний проект, який проводиться щорічно Інженерним співтовариством (ENSO) Університету Богазічі (Bogazici University) за підтримки ректорату університету, декана інженерного факультету і Cовета Туреччини з науково-технічним дослідження (TUBITAK).
Зустріч передбачає конкурс і обговорення академічних інженерних проектів студентів з усього світу. Обмежень по темі проекту немає, але перевага надаватиметься темі стійкості. Проект в рамках будь-якої інженерної дисципліни може бути прийнятий комісією.
Вимоги до кандидатів
Для участі запрошуються команди у складі «співробітник факультету + лідер команди + максимум 2 учасника». Співробітником факультету може бути професор, викладач або науковий співробітник, ознайомлений зі студентським проектом.
Презентації проектів проводяться англійською мовою.
Всі витрати, крім проїзду, оплачує приймаюча сторона. Організаційний внесок не виплачується.
Форму заявки можна знайти на сайті ICAMES. Зв'язатися з представником ICAMES можна по e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .
Контакти
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
http://www.icames.boun.edu.tr/wordpress


Міжнародна літня школа з соціальних дисциплін
Дедлайн: 15 апреля 2016
Грант: оплата витрат
Коли: 3-6 липня 2016
Де: Харків, Україна
Опис
Восьма міжнародна літня школа з соціальних дисциплін запрошує всіх бажаючих, чиї дослідженні пов'язані з соціальними дисциплінами і такими науками як історія, соціологія, антропологія, політологія, міжнародні відносини, культурологія. Літня школа розрахована на учасників з країн колишнього Радянського Союзу, Центральної, Східної та Південно-східної Європи. Перевага віддається дослідженням 20 і 21 століття, але дослідження 19 століття теж можуть бути розглянуті.
Теми досліджень можуть включати:
• Динаміка воєн і конфліктів;
• Практика військових дій і конфліктів;
• Комбатанти і воюючі сторони;
• Зміни в суспільстві;
• Чоловіки і жінки на війні;
• Вразливі верстви населення;
• Історія та спогади про війну.
Реєстрація та участь в школі безкоштовні. Організатори оплачують витрати на проживання, харчування, навчальний матеріал, екскурсії.
Вимоги до кандидатів
У літній школі можуть брати участь аспіранти, кандидати наук, молоді дослідники (які отримали кандидатський ступінь не більше 6 років тому).
Для участі в літній школі кандидати повинні заповнити заявку онлайн (включаючи презентацію проекту обсягом не більше 500 слів). Надіслати резюме на This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it в поле Тема слід вказати ім'я та прізвище кандидата. Також кандидати можуть надіслати приклади їх робіт (доповідь для конференції, главу з дисертації, публікації) але це не обов'язково.
Контакты
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
http://ukrainesummerschool.com/about/


Грант на навчання міністерства закордонних справ Естонії в університеті Tallinn
Дедлайн: 1 травня 2016
Грант: 400 €
Коли діє до: 2016
Де: Таллінн, Естонія
Опис
Міністерства закордонних справ Естонії заснувало стипендіальну програму для студентів магістратури університету Tallinn University of Technology.
Стипендія доступна для таких магістерських програм:
1. Міжнародне бізнес управління
2. Міжнародні відносини та європейсько-азіатські дослідження;
3. Психологія;
4. Правознавство;
5. Технологічне управління;
6. Інженерія і менеджмент навколишнього середовища;
7. Інженерія і менеджмент промисловості.
Стипендія виплачується протягом 2 років (тривалість більшості магістерських програм) і становить 400 € в місяць.
Вимоги до кандидатів

У програмі можуть брати участь кандидати:
• з України, Азербайджану, Білорусії та Грузії;
• які зараховані на одну з магістерських програм університету;
• які мають вчений ступінь бакалавра, або еквівалент ступеня бакалавра;
• які мають мінімальний бал по тестах: IELTS (Academic) бал 5.5, з 5.5 або більше, мінімальний бал по тесту TOEFL (iBT) - 70; -Cambridge First Certificate in English (FCE): бал A, B or C; Cambridge Certificate of Advanced English (CAE): бал A, B or C .; Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE): бал A, B or C; Pearson Test of English Academic (PTE A): загальний бал 48 або вище.
Детальніше про програму на сайті організатора
http://www.ttu.ee/studying/tut_admission/scholarships/scholarships-for-masters-studies/ministry-of-foreign-affairs-scholarships-for-applicants-of-ukraine-georgia-armenia-moldova-belarus-azerbaijan/


Print PDF

Back to top
picture02.jpg
lightpeak.jpg
aqua-dome-02.jpg
chrimatodotisi.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017