Новий Сонч (Польща) запрошує викладачів ВНТУ на стажування

Формується група для виїзду у Польщу на стажування. Дедлайн реєстрації - 27 листопада 2017 р. Передбачено дві частини стажування - очна і дистанційна.

Подія: стажування у Польщі на тему «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University»

Організатор заходу: Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University (м. Новий Сонч, Польща)

Форма стажування: очно-дистанційна форма 12 днів, 108 годин аудиторної та позааудиторної, у тому числі дистанційної, роботи

Тривалість: 9-20 січня 2018 р., з них 09 січня-16 січня – дистанційна робота, 17-20 січня – безпосереднє стажування в університеті на території Польщі.

ПРОГРАМУ СТАЖУВАННЯ, ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК ТРАНСФЕРУ ТА ОЧНОЇ РОБОТИ, УМОВИ УЧАСТІ - див. у файлі.

ЗАЯВКА - див. файл.

ВАРТІСТЬ: 130 євро (сплачується на рахунок університету по прибуттю). У вартість стажування входить лише саме стажування (презентації, різні види занять, консультації), університетський сертифікат про проходження стажування (108 годин) та програма стажування. Бажаючим надсилається примірник сертифікату та програми.

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК
Всі, хто планує взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25.11.2017 р.!

З питань організованого виїзду консультування надається:

З питань стажування контактна особа в Польщі:

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: