Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

За натхненням для дипломної роботи - на фабрику солодощів

  • Автор: Super User

Екскурсія на Рошен студентів ВНТУ, 2017Вінницька фабрика "Рошен" цікавить студентів-старшокурсників ВНТУ не лише як джерело солодощів. Сюди вони йдуть на екскурсії, шукаючи тему і натхнення для майбутньої дипломної роботи.

Факультет будівництва, теплоенергетики та газопостачання ВНТУ делегував біля трьох десятків студентів 4-5 курсів на екскурсію на вінницьку цукерню «Рошен». Студентів супроводжували викладачі університету Резидент Наталія Володимирівна, Степанов Дмитро Вікторович, Степанова Наталія Дмитрівна, Косарук Олена Миколаївна. Екскурсантів цікавила як технологія виробництва шоколадних цукерок, так і професійні питання за спеціальністю.

Екскурсія тривала 2 години. Протягом цього часу гості фабрики встигли пройти цехами і побачили як працює виробнича лінія виготовлення солодощів. Крім того, вони відвідали власну електростанцію цукерні. Завдяки цій електростанції випускається 200 тон продукції на добу! Майбутніх інженерів також зацікавила котельня, обладнана потужним і сучасним устаткуванням.

Cтуденти отримали яскраві враження від вигляду і ароматів шоколаду! Для них екскурсія на вінницьку фабрику "Рошен" була також пізнавальною і корисною, оскільки вони отримали інформацію, яка стане їм в нагоді під час проведення дипломного дослідження.

Екскурсія на Рошен студентів ВНТУ, 2017

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна