За натхненням для дипломної роботи - на фабрику солодощів

Екскурсія на Рошен студентів ВНТУ, 2017Вінницька фабрика "Рошен" цікавить студентів-старшокурсників ВНТУ не лише як джерело солодощів. Сюди вони йдуть на екскурсії, шукаючи тему і натхнення для майбутньої дипломної роботи.

Факультет будівництва, теплоенергетики та газопостачання ВНТУ делегував біля трьох десятків студентів 4-5 курсів на екскурсію на вінницьку цукерню «Рошен». Студентів супроводжували викладачі університету Резидент Наталія Володимирівна, Степанов Дмитро Вікторович, Степанова Наталія Дмитрівна, Косарук Олена Миколаївна. Екскурсантів цікавила як технологія виробництва шоколадних цукерок, так і професійні питання за спеціальністю.

Екскурсія тривала 2 години. Протягом цього часу гості фабрики встигли пройти цехами і побачили як працює виробнича лінія виготовлення солодощів. Крім того, вони відвідали власну електростанцію цукерні. Завдяки цій електростанції випускається 200 тон продукції на добу! Майбутніх інженерів також зацікавила котельня, обладнана потужним і сучасним устаткуванням.

Cтуденти отримали яскраві враження від вигляду і ароматів шоколаду! Для них екскурсія на вінницьку фабрику "Рошен" була також пізнавальною і корисною, оскільки вони отримали інформацію, яка стане їм в нагоді під час проведення дипломного дослідження.

Екскурсія на Рошен студентів ВНТУ, 2017