Майстер-класи для стартаперів-інноваторів відбудуться у ВНТУ в рамках Стартап Школи "Sikorsky Challenge"

Стартап Школа Sikorsky Challenge міста Вінниці, ВНТУCтуденти-старшокурсники, школярі-старшокласники, викладачі та науковці, підприємці і просто генератори креативних бізнес-ідей! Незабаром розпочинається навчання у школі, яка допоможе реалізувати ваші ідеї. Приєднуйтесь!

З 30 жовтня 2017 року Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці оголошує про новий набір у школу інноваторів.

Бажаючим необхідно заповнити анкету http://bit.ly/2gI16Co

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" - це система спеціальних занять, на яких майбутні власники нового бізнесу отримають знання для втілення своєї ідеї та початку власної справи.

Стартап Школа Sikorsky Challenge міста Вінниці, ВНТУНайближчі заняття заплановано на 23 та 24 листопада 2017 року - Міські інтенсивні майстер-класи «Startup Mastery» – Basic level. Крім того, навчання відбуватиметься періодично протягом навчального року.

Майстер-класи проходитимуть на базі ВНТУ у другій половині дня, орієнтовно – після 15.00.

Заняття проводиме Ігор Пеєр, міжнародний фахівець в галузі ведення ІТ-бізнесу, засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator «Be Next IT».

До участі запрошуються ті, хто має ідею для стартапу або прагне отримати базові знання для побудови та розвитку інноваційного бізнес-проекту.