Як попрацювати у Німеччині під час зимових або літніх канікул?

Робота у Німеччина для студентів, канікули за кордоном, 2018Студентські міжнародні програми у Німеччині на 2018 рік - актуальні ТІЛЬКИ для СТУДЕНТІВ!!! Зимові або літні канікули можна провести за кордоном з користю для власного гаманця та інтелекту.

Переваги для учасників
- отримання досвіду роботи на промислових, с/г підприємствах та у сфері послуг в Німеччині;
- ознайомлення з сучасними засобами виробництва, передовими технологіями і методами організації праці;
- поглиблення знань з іноземної мови;
- покращення особистої конкурентноспроможності!!!

ДОДАТКОВІ БОНУСИ: відпочинок від навчання і міні-мандрівка Європою (Бремен, Росток, Шварцвальд, Страсбург, Гамбург, Париж).

Умови
Термін: 3 місяці
Період: літні або зимові канікули
Оплата: 8.60 – 9.23 €/год., (≈1300-1600 €/міс.), понаднормові години оплачуються додатково.
Тривалість робочого тижня: 40 год.
Харчування: самостійно бл. 80 €/міс.
Проживання: 100-200 €/міс.

Основны напрямки для роботи студентів під час канікули у 2018 році:
- сфера послуг (готелі, ресторани);
- промисловість (харчова, легка);
- сільське господарство (ферми по вирощуванню овочів, фруктів, декоративних рослин).

Робота у Німеччина для студентів, канікули за кордоном, 2018Партнери-роботодавці та вимоги щодо знання мови:

А) Місця роботи, де володіння німецькою мовою вітається, але не є обов’язковим!!!
- мережеві готелі на березі  Балтійського моря, ресторани (вакантна посада - дитячий аніматор);
- підприємтсва з переробки м’ясної продукції (птиці), підприємства, що вирощують гриби;
- ферми, що вирощують фрукти (полуниця, малина, вишні, яблука…), декоративні рослини (робочі обов'язки - збір на полі, сортування у лотки, електронна фіксація зібраних ящиків/кілограмів/відпрацьованих годин, вирощування декоративних рослин.

Б) ТІЛЬКИ для студентів, які володіють НІМЕЦЬКОЮ
вакансії продавців

Студентам, шукаючи роботу у Німеччині на канікули, варто звертатись до компанії-посередника. Навіщо?

Оскільки компанія
- особисто перевіряє підприємства-партнери у Німеччині;
- організовує і проводить співбесіди з претендентами в Україні;
- займається узгодженням з адміністрацією ВНЗ виїзду студента за кордон. Виїзд тільки за дозволом ВНЗ!!!
- супроводжує від реєстрації до повернення в Україну.

ТОВ «Профітім»
м. Кропивницький
вул. В.Перспективна, 84, оф. 310
Тел.: 066 732 82 00 (Viber)