Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Як отримати сертифікат В2 з англійської, польскої, німецької?

  • Автор: Super User

Сертифікат В2 з англійської, польської, німецькоїСертифікат про знання іноземної мови на рівні В2 необхідний викладачам при присудженні їм наукових звань професора, доцента та ін. Пройти іспит на отримання сертифікут можна безкоштовно. Подробиці - у статті.

Безкоштовний іспит з польської, англійської та німецької мов організовує компанія Consilium Sp. z о.о. (Варшава, Польща). При цьому використовується спеціалізована сучасна Інтернет-платформи.

За результатами іспиту видається сертифікат, що підтверджує знання мови на рівні В2 відповідно до Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою: вивчення, викладання, оцінка (Common European Framework of Reference, CEFR).

Умови участі в іспиті:
1. Іспит - без оплати.
2. Реєстрація для участі в іспиті та дистанційна підготовка до здачі іспиту, під час якої буде надано інформацію про принципи й методи контролю знань, про основні та важливі аспекти мови, які потрібні під час здачі іспитів подібної категорії - 2 години. Вартість - 40 євро.
3. При позитивній здачі іспиту видається сертифікат (рівень В2). Оплата за сертифікат здійснюється після оголошення результатів іспиту. Вартість - 10 євро.

Чергова дата проведення іспитів: 02, 03 грудня 2017 р. - з польської мови; 09, 10 грудня 2017 р. - з англійської мови; 16, 17 грудня 2017 р. - з німецької мови.

Реєстрація для участі в іспиті - на сайті http://www.clmconsulting.pl, в розділі «Організація навчання та стажування».

Контакти компанії Consilium Limited Liability Company:

NIP: 7010475027 Marszatkowska st. 58, 00-545 Warsaw tel: +48-730-744-884
http://www.clmconsulting.pl , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна