Як отримати сертифікат В2 з англійської, польскої, німецької?

Сертифікат В2 з англійської, польської, німецькоїСертифікат про знання іноземної мови на рівні В2 необхідний викладачам при присудженні їм наукових звань професора, доцента та ін. Пройти іспит на отримання сертифікут можна безкоштовно. Подробиці - у статті.

Безкоштовний іспит з польської, англійської та німецької мов організовує компанія Consilium Sp. z о.о. (Варшава, Польща). При цьому використовується спеціалізована сучасна Інтернет-платформи.

За результатами іспиту видається сертифікат, що підтверджує знання мови на рівні В2 відповідно до Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою: вивчення, викладання, оцінка (Common European Framework of Reference, CEFR).

Умови участі в іспиті:
1. Іспит - без оплати.
2. Реєстрація для участі в іспиті та дистанційна підготовка до здачі іспиту, під час якої буде надано інформацію про принципи й методи контролю знань, про основні та важливі аспекти мови, які потрібні під час здачі іспитів подібної категорії - 2 години. Вартість - 40 євро.
3. При позитивній здачі іспиту видається сертифікат (рівень В2). Оплата за сертифікат здійснюється після оголошення результатів іспиту. Вартість - 10 євро.

Чергова дата проведення іспитів: 02, 03 грудня 2017 р. - з польської мови; 09, 10 грудня 2017 р. - з англійської мови; 16, 17 грудня 2017 р. - з німецької мови.

Реєстрація для участі в іспиті - на сайті http://www.clmconsulting.pl, в розділі «Організація навчання та стажування».

Контакти компанії Consilium Limited Liability Company:

NIP: 7010475027 Marszatkowska st. 58, 00-545 Warsaw tel: +48-730-744-884