Тренінг з написання резюме – перший крок на шляху до хорошої роботи

Тренінг Написання резюме, ВНТУ, кафедра ІНВ, Олександр Мельник9 листопада 2017 р. студенти факультету інформаційних технологій ВНТУ вирішили потренуватися з написання резюме. Результатом їхньої роботи став документ, який покаже роботодавцям, що вони мають шанс залучити у свою компанію дійсно талановитого працівника.

Тренер Олександр Мельник, викладач кафедри ІНВ, пояснив учасникам тренінгу "Написання резюме", що головне в цьому документі – структурованість та правдивість.

Виявляється, роботодавці шукають таку інформацію про потенційних працівників:
1)    освіта;
2)    досвід роботи;
3)    практичні навички та досвід;
4)    особисті досягнення (додаткова інформація).

Кожен з цих підпунктів повинен бути відображений на сторінці резюме та мати зміст конкретний, чіткий, зрозумілий:
1)    освіта: назва ВНЗ, спеціальність, рівень/ступінь освіти, курс тощо;
2)    досвід роботи: попередні місця роботи з коротким описом головних досягнень, дата початку та закінчення роботи, повна назва підприємства;
3)    практичні навички та досвід: перелік навичок, знань, умінь, володіння іноземними мовами, володіння певними програмними та технікою;
4)    особисті досягнення: особисті якості, нагороди, перемоги, захоплення, інтереси.

Обміркувавши зміст резюме, шаблон для його написання можна підібрати за допомогою офісних програмних пакетів або інших програмних інструментів (для відео-резюме, аудіо-резюме, креативного резюме, веб-резюме тощо).

Учасників тренінгу "Написання резюме" було небагато. Однак їхня ініціативність та активність свідчить про те, що вони мають більші шанси на успішну професійну самореалізацію у майбутньому.

Фотозвіт з тренінгу:

Тренінг з написання резюме, ВНТУ, кафедра ІНВ, Олександр Мельник Тренінг з написання резюме, ВНТУ, кафедра ІНВ, Олександр Мельник