Міжнародна конференції у Болгарії - запрошують викладачів ВНТУ влітку 2017 р.

Конференція, стажування викладачів, Технічний університету Варна, БолгаріяВикладачів ВНТУ запрошують взяти участь у XIII Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті», яка відбудеться влітку 2017 р. у Болгарії. Протягом конференції є можливість пройти стажування.

Подія: ХІІІ Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості та освіті», яка традиційно відбудеться на базі Технічного Університету, м. Варна, Болгарія.

Коли: 5 - 8 червня 2017 р.

Повна інформація: див. посилання https://drive.google.com/drive/folders/0BxJ81AMXyNpbZ3JkNjJJQnByQ2s (інформація про стажування, інформаційний лист, заявка на участь, приклад оформлення)

Учасники: керівники вищих органів виконавчої влади, представники підприємств і компаній, провідні фахівці у галузі стандартизації, сертифікації та якості, відомі вчені, викладачі вищих навчальних закладів з України, держав СНД та Балтії, Болгарії та інших країн Східної Європи.

Бонус: учасникам конференції буде видано сертифікат про участь.

Нова можливість: на базі Технічного Університету р. Варна буде проводитися стажування «Сучасні тенденції вищої освіти в країнах Європейського союзу. Досвід Технічного Університету Варни».

Термін стажування: з 2.06.17 р. по 11.06.17 р. в обсязі 4 кредитів (120 академічних годин аудиторної та самостійної роботи) з видачею сертифіката про стажування ТУ-Варна.

З питаннями звертатись: Кимстач Тетяна Володимирівна моб. +38 097 5678561 , +38 050 9472446 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.