Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Міжнародна конференції у Болгарії - запрошують викладачів ВНТУ влітку 2017 р.

  • Автор: Super User

Конференція, стажування викладачів, Технічний університету Варна, БолгаріяВикладачів ВНТУ запрошують взяти участь у XIII Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті», яка відбудеться влітку 2017 р. у Болгарії. Протягом конференції є можливість пройти стажування.

Подія: ХІІІ Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості та освіті», яка традиційно відбудеться на базі Технічного Університету, м. Варна, Болгарія.

Коли: 5 - 8 червня 2017 р.

Повна інформація: див. посилання https://drive.google.com/drive/folders/0BxJ81AMXyNpbZ3JkNjJJQnByQ2s (інформація про стажування, інформаційний лист, заявка на участь, приклад оформлення)

Учасники: керівники вищих органів виконавчої влади, представники підприємств і компаній, провідні фахівці у галузі стандартизації, сертифікації та якості, відомі вчені, викладачі вищих навчальних закладів з України, держав СНД та Балтії, Болгарії та інших країн Східної Європи.

Бонус: учасникам конференції буде видано сертифікат про участь.

Нова можливість: на базі Технічного Університету р. Варна буде проводитися стажування «Сучасні тенденції вищої освіти в країнах Європейського союзу. Досвід Технічного Університету Варни».

Термін стажування: з 2.06.17 р. по 11.06.17 р. в обсязі 4 кредитів (120 академічних годин аудиторної та самостійної роботи) з видачею сертифіката про стажування ТУ-Варна.

З питаннями звертатись: Кимстач Тетяна Володимирівна моб. +38 097 5678561 , +38 050 9472446 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна