EnglishRussianUkrainian

15 програм для навчання за кордоном та в Україні для студентів, випускників, науковців

Навчаня за кордономCписок грантів, програм, стипендій на навчання, стажування, а також форуми, конкурси, проекти в Україні та за кордоном.

“ВСЕСВІТНІ СТУДІЇ”
Фонд Віктора Пінчука розпочинає сьомий конкурсний відбір заявок на участь у програмі “Всесвітні студії”
Програма «Всесвітні студії» дає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти на навчання на магістерських програмах у топ-200 університетах світу за рейтингами QS та The Times Higher Education.
Програма «Всесвітні студії» є однією з програм Фонду, через яку він продовжує втілювати свою більш ніж десятирічну стратегічну інвестицію, спрямовану на формування нового покоління лідерів України.
У першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в наступних галузях: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право, державне управління, альтернативна енергетика та аерокосмічна інженерія.
Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати матимуть представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.
Прийом документів та online-реєстрація триватиме за посиланням http://worldwidestudies.org/ua/page/about/  до 15 травня 2016 року.
Детальну інформацію можна дізнатись на сайті програми «Всесвітні студії»: worldwidestudies.org

II ГРАНТОВИЙ КОНКУРС ВІД НЦ «ЛОГОС»
Навчальний центр комп’ютерного навчання «Логос», який є партнером Фонду «BrainBasket»  оголошує ІІ ґрантовий конкурс на тему «Якою повинна бути ІТ-освіта в Україні».
Чи Вас коли-небудь запитували, яким Ви хочете бачити своє навчання? Яким повинен бути ідеальний навчальний процес і його результати? А яким повинен бути ідеальний викладач?
Звісно, нічого ідеального не існує, але повинен бути орієнтир, до якого необхідно прямувати.
Саме тому ми хочемо дізнатись Вашу думку про те, якою повинна бути ІТ-освіта в Україна.
Мета конкурсу: підтримка талановитих та цілеспрямованих людей, які хочуть розпочати свою кар’єру в ІТ-сфері та орієнтовані на розвиток ІТ-культури та освіти в Україні.
Учасники конкурсу: усі бажаючі незалежно від освіти, професії та сфери діяльності віком від 16 років.
Умови конкурсу: для участі в конкурсі необхідно надати українською мовою есе на тему «Якою повинна бути ІТ-освіта в Україні».
Обсяг есе – до 1 000 слів.
Оголошення переможців: відбудеться 13 травня  2016 року.
Роботи необхідно надіслати на конкурс заповнивши онлайн- форму.
Розмір гранту: Переможцям конкурсу надається ґрант на навчання на будь-яких групових курсах в НЦ «Логос» в розмірі:
 І місце — 10 000 грн.
ІІ місце — 6 500 грн.
ІІІ місце — 3 500 грн.
Конкурсні роботи приймаються до 10 травня 2016 року.
Більш детальна інформація та онлайн форма на сайті https://docs.google.com/forms/d/1tZEnVerKU9V0FzejaWrUNZWE1qd-66gTPhlee2CFcJE/viewform?edit_requested=true

JOUSSOT-DUBIEN AWARD
Національна Вища школа хімії, біології та фізики разом із Політехнічним інститутом міста Бордо представляє Премію Досконалості. Ця премія у розмірі 10 000 євро має на меті підтримати іноземних студентів високого освітнього рівня для навчання у цих двох закладах .
Вимоги до кандидатів – мати ступінь бакалавра у галузі хімії (Physical-Chemistry, Materials Science, Polymers, Analytical Chemistry) або у галузі продуктів харчування (Food Science).
Місце навчання - ENSCBP Bordeaux, France
Початок навчання – 1 вересня 2016 р.
Кінцева дата подачі заявок – 1 травня 2016 р.
Більш детальна інформація на сайті - http://www.enscbp.fr/spip.php?rubrique152

Аспірантура в Трініті Коледжі в Ірландії
Іноземні апліканти запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендії для навчання в Трініті Коледжі.
Тривалість програми – три роки.
Рівень: аспірантура.
Спеціальності: Arts, Humanities and Social Sciences: School of Business, School of Drama, Film and Music, School of Education, School of English, School of Histories and Humanities, School of Languages, Literatures and Cultural Studies, School of Law, School of Linguistic, Speech and Communications Sciences, School of Psychology, Confederal School of Religions, Theology and Ecumenics, School of Social Sciences and Philosophy, School of Social Work and Social Policy; Engineering, Mathematics and Science: School of Biochemistry and Immunology, School of Chemistry, School of Computer Science and Statistics, School of Engineering, School of Genetics and Microbiology, School of Mathematics, School of Natural Sciences, School of Physics; Health Sciences: School of Dental Science, School of Medicine, School of Nursing and Midwifery, School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences.
Розмір гранту: покриття витрат на навчання; стипендія у розмірі €13,000 на рік.
Необхідні документи: перш ніж подавати заявку, апліканти мають вступити на обрану програму до коледжу.
Дедлайн: 1 травня 2016 року.
Джерело:https://www.tcd.ie/Graduate_Studies/prospectivestudents/awards/ussherfe

КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ ДЛЯ ВИДАННЯ НАУКОВОЇ, НАУКОВО-ПОПУЛЯРНОЇ ТА НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ У 2016–2017 РР.
З метою сприяння розвитку та популяризації української науки й освіти Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» спільно з партнерами оголошує конкурс на отримання гранту для видання наукової, науково-популярної та навчальної літератури у 2016–2017 рр.
Умови участі в конкурсі:
- до розгляду приймаються не публіковані раніше роботи з гуманітарних та економічних дисциплін українською мовою;
- додатковою перевагою при розгляді пропозицій вважатиметься наявність рецензій, рекомендацій, грифів.
Кінцевий термін подання заявок – 25 травня 2016 року.
Для подання пропозиції на конкурс необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Одна аплікаційна форма заповнюється для однієї роботи.
Контактна особа: Футей Юлія, +380 (44) 425 77 84.

МІЖНАРОДНА ДОКТОРСЬКА ПРОГРАМА З ЕКОНОМІКИ
Вища школа св.Анни (Італія) разом зі Стразьбурзьким інститутом (Франція) приймає заявки на проходження докторантури зі спеціальності Економіка.
Тривалість програми – 4 роки.
Мова навчання – англійська.
Початок програми – 1 жовтня 2016 р.
Місце  – м.Піза, Італія.
Грант -  стипендія у розмірі €14 000 на рік та проживання на території кампусу.
Вимоги до кандидатів
-    наявність ступеню Master of Science (M.Sc.) або Master of Arts (M.A.) або еквіваленту;
-    або знаходження кандидата в процесі отримання ступеню – крайній термін 31 жовтня 2016 р.
-    наявність сертифікатів про знання англійської мови (наприклад TOEFL, IELTS)
Кінцевий термін подачі заявок – 10 травня 2016 р.
Більш детальна інформація та форма заявки знаходиться на сайті програми http://www.santannapisa.it/en/concorsi-di-ammissione/call-admission-santanna-school-iuss-joint-phd-economics

КОНКУРС ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОСВІТНЬОГО IT-ЦЕНТРУ ITEA
Всеукраїнський освітній IT-центр ITEA проводить конкурс серед громадських та благодійних організацій, ЗМІ новин та інфорпорталів, соцпабліків та інших соціальних ініціатив!
За умовами конкурсу наші студенти (веб-розробники, тестувальники, дизайнери та программісти) на волонтерських засадах створять ефективне рішення для оптимізації та вдосконалення веб-ресурсів організацій-учасників конкурсу.
Серед усіх заявок на участь ми відберемо ТОП-20 соціально важливих, практично цікавих і креативних проектів, яким молоді фахівці-програмісти допоможуть удосконалити інтернет-ресурси за усіма вашим критеріям і вимогам!
Мета - підтримка соціально активного руху (інфопортали, соцпабліки, ЗМІ новин, благодійні організації) в Україні, сприяння і допомога молодим IT-фахівцям в отриманні професійного досвіду в реальних умовах і на реальних проектах.
Дізнатися детальну інформацію та залишити заявку з темою листа «Разом з ITEA», пишіть на пошту Катерині Тимощук Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Дізнатися про компанію можна тут http://itea.ua/.
Конкурс триває на постійній основі!

ЛІТНЯ ШКОЛА В ГАЛУЗІ ОСВІТИ ДЛЯ СТАЛОГО МИРУ
Розпочався прийом заявок на Літню школу ім. Георга Арнхольда.
До участі запрошуються молоді дослідники в галузі гуманітарних та соціальних наук із досконалим знанням англійської мови.
Місце: Брауншвайг, Німеччина.
Дати: 25 – 30 липня 2016 року.
Дедлайн: 2 травня.

Більш детальна інформація на сайті: http://www.gei.de/en/fellowships-awards/georg-arnhold-program/summer-school.html

НАВЧАННЯ В МАСДАРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
“Інститут Масдар” (ІМ) пропонує навчання на магістерських програмах з природничих наук, інжинірингу, космічних систем та технологій, а також на міждисциплінарних програмах в аспірантурі.
Університет науки і технологій “Інститут Масдар” (м. Абу-Дабі, ОАЕ) є університетом, орієнтованим на наукові дослідження в сфері альтернативної енергетики, стійкого розвитку та навколишнього середовища.
Обрані талановиті студенти матимуть змогу отримувати грант, який передбачає повне покриття коштів на навчання, щомісячну стипендію, проживання у гуртожитку, медичне страхування, персональний ноутбук, підручники, щорічне покриття витрат на подорож додому та компенсацію видатків на складання іспитів GRE, TOEFL/IELTS.
Випускники ІМ, окрім диплому університету, отримують сертифікат про проходження навчального курсу, підписаний ІМ та Массачусетським технологічним інститутом (Massachusetts Institute of Technology), який підтверджує, що їхній диплом відповідає стандартам.
Останній термін подачі документів – 31 травня 2016 року.
Більш детальна інформація про університет та вимоги вступу знаходяться на веб-сайті «Інституту Масдар» www.masdar.ac.ae  

НЕГРОШОВА СТИПЕНДІЯ ВІД E-FELLOWS
Німецька соціальна мережа e-fellows вже 10 років пропонує студентам та аспірантам унікальну в своєму роді стипендію. Вона не піддається виміру в грошовому еквіваленті. Стипендія e-fellows - це «вхідний квиток» на різні заходи, присвячені кар'єрі, і освітні послуги.
Ще один плюс стипендіальної програми - це можливість безкоштовно підписатися на ряд серйозних газет і журналів, отримати вільний доступ до різних баз даних в інтернеті, що значно полегшує пошук інформації для рефератів, курсових і дипломних робіт.
Корисною для майбутньої кар'єри виявиться і менторська програма, в якій беруть участь понад 300 менторів з фірм-партерів організації.
Як отримати стипендію
Стати стипендіатом соціальної мережі e-fellow досить просто. Треба всього лише зареєструватися на сайті www.e-fellows.net і заповнити формуляр-заявку. Якщо через один-два тижні ви отримаєте повідомлення про успішне подолання першого етапу, то необхідно буде відправити копії документів і свідчень. Якщо ваш профіль відповідає всім критеріям, то незабаром вам прийде повідомлення про зарахування до лав стипендіатів    e-fellows. На сьогоднішній день їх число налічують близько 20 тисяч осіб.
Стипендія виділяється строком на два семестри, але може бути продовжена до кінця навчання.
Цільовою групою програми є студенти та аспіранти економічного, інженерного та юридичного факультетів, а також усіх природничо-наукових напрямків. Однак шанс приєднатися до мережі e-fellows є у кожного.
Більш детальну інформацію можна знайти на сайті соціальної мережі e-fellows http://www.e-fellows.net/About-us

FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM
Стипендії імені Фулбрайта для студентів старших курсів і випускників ВНЗ на здобуття ступеня магістра у США
Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
Вимоги до кандидатів:
мати українське громадянство та проживати в Україні
володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2017 р.)
повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.
Умови гранту:
оплата навчання в університеті
щомісячна стипендія
медичне страхування
квиток в обидва боки
Кінцевий термін подання заявок – 16 травня 2016 року.
Детально про Програму http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

ПОВНІ СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ У ВЕСТМІНСТЕРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
Щороку університет Вестмінстера (University of Westminster) пропонує бакалаврські стипендії для іноземних студентів. Критеріями відбору є академічна успішність кандидата, потенціал та необхідність фінансової допомоги.
Спеціальності: всі спеціальності, окрім медицини
Рівень: бакалавріат
Розмір гранту: покриття витрат на навчання, проживання, стипендія та тревел-грант
Необхідні документи:
Слід заповнити онлайн-заявку, додавши до неї мотиваційний лист і рекомендацію від викладача, вчителя або працедавця.
Дедлайн: 1 травня (щороку)
Більш детальна інформація: http://www.westminster.ac.uk/study/prospective-students/fees-and-funding/scholarships/undergraduate-scholarships/university-of-westminster-full-international-scholarships

СТИПЕНДІЇ ФОНДУ ІМ. АЛЬФРЕДА КРУППА ФОН БОЛЕНА І ХАЛЬБАХА
Фонд ім. Альфреда Круппа фон Болена і Хальбаха (Alfried Krupp von Bohlen und Halbach-Stiftung), заснований у 1967 році, підтримує проведення спільних міжнародних і міждисциплінарних наукових проектів і щороку надає два види стипендій для проведення досліджень у Грайфсвальді, Німеччина
*Alfried Krupp Senior Fellowships – 
стипендія для висококваліфікованих науковців із стажем педагогічної та науково-дослідної роботи.
*Alfried Krupp Junior Fellowships –
стипендія для молодих науковців, які мають ступінь кандидата наук.
Тривалість стипендії – один семестр (01 жовтня – 31 березня або 01 квітня – 30 вересня), або один академічний рік (01 жовтня – 30 вересня).
Галузь досліджень –  довільна
Останній термін подання документів – 30 квітня.
Більш детальна інформація на сайті http://www.krupp-stiftung.de

СТИПЕНДІЯ ДЛЯ НАВЧАННЯ НА ТОЧНИХ ТА ПРИРОДНИЧИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЯХ В УНІВЕРСИТЕТІ ТОКІО
Університет Токіо виділяє стипендії “Graduate School of Science (GSS)Scholarship” для підтримки іноземних студентів, які демонструють значний академічний потенціал.
Спеціальності:
фізика, астрономія, науки про Землю, хімія, біологія.
Рівень: магістратура
Розмір гранту: 150 000 йєн щомісяця.
Необхідні документи:
Заповнена заявка
Один рекомендаційни лист від викладача вашого університету
Дедлайн: 30 квітня 2016 року.
Більш докладна інформація: https://www.s.u-tokyo.ac.jp/en/offices/scholarships/

SCHOLARSHIPS FOR UNIVERSITY STUDENTS, PHD STUDENTS, UNIVERSITY TEACHERS, RESEARCHERS AND ARTISTS FROM ABROAD
В рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців було оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2016/2017 академічному році.
Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.
Останні терміни подання заявок:
30 квітня 2016 року – на навчання протягом 2016/2017 академічного року;
31 жовтня 2016 року – на навчання в літньому семестрі 2016/2017 академічного року.
Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті
Більш детальна інформація на сайті http://www.scholarships.sk/en/main/programme-terms-and-conditions/foreign-applicants

Друк PDF

Back to top
picture02.jpg
menedger.jpg
20635895.jpg
20120202-231119.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017