EnglishRussianUkrainian

Організаційний відділ

Розробляє нормативну документацію для організації та навчально-методичного забезпечення проведення робочих триместрів студентів; планує комплекс робіт по моніторингу ринку праці в регіонах України з метою його ефективного використання для організації виробничої діяльності студентів; здійснює контроль за дотриманням строків проведення робочих триместрів студентів та забезпеченням необхідних заходів з техніки безпеки і охорони життєдіяльності; підводить підсумки виробничої діяльності студентів; готує проекти наказів, розпоряджень, звітів щодо діяльності інституту тощо.

Проводить профорієнтаційну роботу по залученню молоді з регіонів України для навчання в університеті на умовах цільової підготовки; здійснює аналіз ринку праці регіонів України відповідно до робітничих професій студентів та спеціальностей випускників університету; координує процес виробничої діяльності студентів під час робочих триместрів; організовує зустрічі та семінари з висококваліфікованими фахівцями різних установ та фірм для професорсько-викладацького складу та студентів; організовує зустрічі з працедавцями та презентації провідних підприємств і організацій в рамках "Ярмарки кар'єри" для студентів університету; готує угоди з підприємствами на підготовку фахівців.

Очолює відділ Валентина Сергіївна Бєлаш (ауд. 209 ГУК, тел.: (0432) 59-85-62, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Друк PDF

molodoj_predprinimatel.jpg