Нагорода Кабінету Міністрів України знайшлася на кафедрі інтеграції навчання з виробництвом

Костянтин Коваль, кафедра ІНВ, ВНТУ24 листопада 2017 р. завідувач кафедри ІНВ ВНТУ Костянтин Коваль, к.т.н, доц., став лауреатом Премії Кабінету Міністрів України.

У Києві Ігор Жданов, міністр молоді та спорту України, вручав дипломи та медалі 20-ьом молодим українцям, які сприяли розвитку молодіжної ініціативи у регіонах країни. Кожен з двадцями отримав відповідну відзнаку. Грошовий еквівалент премії надійшов на рахунки лауреатів влітку 2017 року.

Кращих представників молоді відзначали за 6-тьма напрямами, які сприяються розвитку громади у регіонах та України в цілому. Більше про подію можна дізнатись за посиланням http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/34610

Костянтин Коваль, кафедра ІНВ, ВНТУ Костянтин Коваль, кафедра ІНВ, ВНТУ
Костянтин Коваль, кафедра ІНВ, ВНТУ