Як підтримати дівчат, які обрали професію у сфері ІТ?

гендерні питання, галузь ІТ, галузь STEMЯкі проблеми є у дівчат, які обрали професію у галузі STEM (science – наука, technology – технологія, engineering – інженерія, mathematics – математики)? Шукатимуть шляхи розв'язання цих проблем на «Круглому столі», який відбудеться у ВНТУ найближчої середи.

Подія: «Круглий стол», присвяченому обговоренню проблем і шляхів підтримки дівчат, які обрали професію у галузі STEM (science – наука, technology – технологія, engineering – інженерія, mathematics – математики).

Організатори: ГО «STEM коаліція», Центр «Розвиток КСВ», ініціатива Дівчата STEM, Генеральний партнер – компанія SAP.

Час і місце проведення заходу:
20 грудня 2017 року, 15:00–17:00
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95, ВНТУ, Культурно-мистецький центр «Польський центр імені Падеревського» (аудиторія 2263).

Вхід: вільний для усіх бажаючих.

Партнер заходу – Вінницький національний технічний університет, Інститут соціально-гуманітарних наук (директор - Денисюк Світлана Георгіївна – 097 218 33 09).

На сайті один гість та відсутні користувачі