Як для вступу у ЄС об'єднати суспільство і довкілля

круглий стіл «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Вінницька та Житомирська області)Усіх бажаючих запрошують взяти участь у круглому столі «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Вінницька та Житомирська області)» (21 грудня 2017 року, м. Вінниця).

Подія: круглий стіл «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Вінницька та Житомирська області)».

Коли: 21 грудня 2017 року з 12:00 до 16:00.

Де: в конференц-залі Вінницької торгово-промислової палати за адресою: м Вінниця, вул. Соборна, 67. Захід розрахований на учасників з Вінницької та Житомирської областей.

Для участь у заході, будь ласка, заповніть форму.

Під час круглого столу разом з’ясуємо роль місцевих органів влади у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також обговоримо:

— основні виклики, які стоять перед регіонами у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію,

— вплив прийнятих нормативно-правових актів, їх проектів чи прогнозованих реформ на регіони в екологічній сфері,

— можливі шляхи й механізми посилення ролі регіонів в євроінтеграційних процесах.

Під час заходу буде презентовано аналітичний документ «Регіональний контекст виконання екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: основні висновки».

Організатор круглого столу — Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля».

За додатковою інформацією звертайтеся до старшого аналітика Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» Зоряни Козак (zoryana.kozak@rac.org.ua , +380 32 242 22 84, +380 95 898 67 26).

Захід проводиться в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що впроваджується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» за сприяння Європейського Союзу.

вул. Академіка Сахарова, 42, офіс 509,

79012, м. Львів, Україна