Вакансії від будівельної компанії для випускників будівельного факультету ВНТУ

робота для випускників будівельників ВНТУКомпанія, яка працює у київському регіоні, зарошує на роботу трьох фахівців будівельних спеціальностей.

ТОВ «Трест Бориспільсільбуд» запрошує на роботу молодих спеціалістів за спеціальністю:
1.    Промислове і цивільне будівництво - 1 особа - для роботи в якості майстра, або в проектному чи виробничо - технічному відділах.
2.    Міське будівництво та господарство - 1 особа - для роботи в якості майстра, або в проектному чи виробничо - технічному відділах.
3.    Теплогазопостачання і вентиляція - 1 особа - для роботи в проектному відділі.

Заробітна плата за домовленістю.
На період роботи надається гуртожиток.

Телефон для спілкування: 050-331-24-03, 066-181-35-61

ТОВ "Трест Бориспільсільбуд"- компанія з 43-річним досвідом проектування та будівництва об'єктів житлового та громадського господарства.

Більше про компанію: сайт https://trestbud.jimdo.com/

робота для випускників будівельників ВНТУ