Тренінг з написання проекту для "Бюджету громадських ініціатив"

Вінницька міська рада запрошує активнх городян на тренінг, на якому вони навчаться писати проекти-переможці для конкурсу "Бюджет громадських ініціатив".

Що?
Тренінг «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації», безкоштовний за умови реєстрації

Коли?
30 січня 2018 р, початок о 10.00.

Реєстрація?

Де?
Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 4 (Вінницька центральна міська бібліотека, читальна зала)

Для кого?
Представників місцевих громад Вінниччини, де вже реалізовують бюджети участі, або тільки планують їх запровадити

Теми і Мета?
Під час занять учасники отримають практичні навички в написанні проектів та методику передання цієї інформації в свої громади. Тренери допоможуть відпрацювати навички визначення проблеми, формулювння мети та завдань проекту.

Бонуси?
Навчальні матеріали, харчування та проїзд учасників (за наявності квитків) до місця проведення тренінгу забезпечують організатори.

Організатори?
Тренінг відбудеться в рамках проекту «Запровадження громадського (партиципаторного) бюджету, як механізму прямої демократії та інструменту активізації громад у Чернігівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Вінницькій областях».  Виконавець: ГО «Асоціація демократичного розвитку». Фінансова підтримка: Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні. Регіональний партнер у Вінницькій області: ВООГО «Відкрите суспільство».

Джерело інформації: https://vezha.vn.ua/