Стипендії для студентів та викладачів від Чеської республіки

Українських студентів та викладачів запрошує для вивчення чеської мови Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки.

Виділено 4 стипендії для навчання усіх охочих на курсах з вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов'янських студій.

Тривалість курсів: біля місяця (для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище)).

Принцип відбору кандидатів: перевага надаватиметься аплікантам, які вже вивчають чеську мову.

Термін подачі заявок - 28 лютого 2018 року.

Усі витрати, пов'язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона.

На 2018 рік пропонуються стипендії у таких навчальних закладах:
-    Університет імені Масарика в Брно - 2 стипендії;
-    Університет Палацького в Оломоуці - 1 стипендія;
-    Карлів університет у Празі - 1 стипендія.

Ознайомитись з детальною інформацією про літні школи слов'янських студій у зазначених університетах, а також знайти аплікаційну форму можна за посиланням http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/sumrner-schools-of-slavonic-studies?lang=2.

Для участі у конкурсі на отримання стипендії необхідно подати такі документи:
-    заповнена анкета (українською мовою);
-    заповнена чеська аплікаційна форма (англійською мовою);
-    резюме (бажано у форматі Europass, англійською мовою);
-    коротке мотиваційне есе обсягом до 1000 слів (чеською або англійською мовою) (у разі подання чеською мовою треба зробити переклад англійською або українською мовами);
-    копії документів про освіту (диплом з додатком або академічна довідка з випискою із залікової книжки);
-    сертифікати про підтвердження рівня знання чеської мови (за наявності).

УВАГА! МОН прийматиме заявки у паперовому та електронному форматі (документи, надіслані безпосередньо Міністерству освіти, молоді, фізичного виховання Чеської республіки або чеським університетам, розглядатися не будуть).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, м. Київ, Міністерство освіти і науки України,
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.
Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.
У електронному форматі скановані документи просимо надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., із зазначенням у темі листа "Літня школа у Чехії 2018".