До Польщі - на збір лохини (чорниці високорослої) та мовну практику влітку

Компанія ТзОВ "Плантація на Танвія" (Польща) запрошує студентів на роботу влітку під час канікул.

Терміни: від початку травня і до кінця вересня 2018 р. Є можливість працювати тільки в період канікул.

Функціональні обов'язки: збирання ягід лохини (чорниці високорослої).

Роботодавець: ТзОВ «Плантація над Танвія» (Польща) є господарством, якe займається вирощуванням ягід лохини (чорниці високорослої).  Фірма заснована в 2002 р. Перші насадження в 2003р. становили понад 30 гектарів, після чого площі збільшувались і  на 2009 р. площа насаджень займає понад 190 га.,  де є великий різновид сортів з різними термінами достигання. В 2012 році була створена Група виробників ягід «Польські ягоди», і основним фундаментом стала фірма «Плантація над Танвія». В 2016 р. був створений кооператив «Polish Berry Cooperative» (понад 400 гектарів), який є найбільшим в Європі і 4 в цілому світі.
Продукція реалізується в основному на 4 континенти світу. Сортування і упакування проходить на  новітньому обладнанні. На фірмі в сезон працює понад 1200 осіб.
Вже декілька років співпраці з вищими навчальними закладами аграрного сектору, такими як Львівський національний аграрний університет, Сумський національний аграрний університет, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка та багато інших.

Умови:
З кожним працівником індивідуально фірма до початку виконання роботи підписує контракт, а також проводить інструктаж по техніці безпеки і засобів гігієни. Проживання безпосередньо на території фірми.

Контактна особа:
Yosyp Gusak
Plantacja nad Tanwią Sp. z o.o.
Olchowiec 117,
23-413 Obsza