Житло немісцевим і навчання за кордоном - у пропозиції працевлаштування програміста у Черкасах

вакансія, ВНТУ, ІТ, C#, Mysql/ SqlServer, вакансія рівня JuniorРекрутингова компанія шукає серед студентів та випускників ВНТУ кваліфікованого спеціаліста у ІТ-сфері.

Бельгійська ІТ-компанія з філіалом у м. Черкаси відкрила 2 вакансії програмістів рівня Junior.

Основні вимоги:
1) знання C#, Mysql/ SqlServer;
2) англійський на рівні читання документації, розмовний середній;
3) виконання тестового завдання.

Компанія пропонує:

- навчання у Європі за кошти компанії;
- оренда житла у Черкасах для немісцевих;
- офіційне працевлаштування, соціальний пакет;
- беруться до уваги особливі фінансові побажання кандидатів.

Працевлаштуванням займається рекрутингова компанія "Партнер", м. Черкаси. Послуги для претендентів на вакансії - безкоштовні.

Усім охочим звертатись на e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел.: (050) 464-05-02, (067) 472-66-08, (063) 271-01-39.
Контактна особа: Олена, менеджер рекрутингової служби Консалтингового Агентства  «Персонал»

Консалтингове Агентство "Персонал" (м. Черкаси) - HR-послуги для малого та середнього бізнесу.
(0472) 50-70-35, (0472) 50-70-45,
(050) 464-05-02, (067) 472-66-08,
(063) 271 01 39.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сайт КА "Персонал" www.personal.ck.ua

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов