EnglishRussianUkrainian

Інформаційно-аналітичний центр

Основна діяльність центру полягає у розробленні сучасних програмних продуктів для потреб інституту інтеграції. Фахівцями центру створено систему управління базами даних для організації та проведення робочих триметрів по кваліфікаціях, можливостях та вподобаннях студентів університету. Його колективом протягом останніх десяти років здійснюється перевірка знань та навичок студентів по результатах виробничої діяльності студентів під час робочих триместрів за допомогою тестових програм. Вони містять значний об'єм знань і є результатом тісної співпраці з кафедрами, які займаються підготовкою студентів з робітничих професій.

Інженерами-програмістами центру створено веб-сайт інституту, де відображена інформація для студентів, дирекцій інститутів, внутрішнього користування та для зовнішніх організацій.

Начальником інформаційно-аналітичного центру є Олена Володимирівна Бурдейна (ауд. 101а ГУК, тел. (0432) 598-112).

Друк PDF

pic1.jpg