EnglishRussianUkrainian

Робочий триместр - документ на залік - анкета-відгук

Бланк анкети-відгуку

Анкета-відгук - документ, який студенти пред'являють на заліку з робочого триместру.

Сторінку 1 під назвою "Анкета" кожен студент заповнює самостійно, ставить дату (дата- останній день роботи на виробництві) і власний підпис.

Сторінки 2-4 під назвою "Офіційний відгук роботодавця" заповнює керівник підприємства чи керівник підрозділу підприємства, де працював студент. В кінці відгуку ставиться підпис особи, яка заповнила анкету (обов'язково), та печатка підприємства (обов'язково), контактний номер телефону та/або e-mail (за бажанням).

УВАГА! До заліку кожен студент повинен перенести інформацію із заповненої анкети-відгуку у спеціальну електронну форму. Посилання на електронну гугл-форму розміщено у нижній частині ст. 1 Анкети-відгуку.

Друк PDF

verni.jpg