Як навчатись і стажуватись за кордоном на реальному виробництві?

15 лютого 2018 р. біля сотні студентів ВНТУ факультетів машинобудування, енергетики та радіоелектроніки зібрались, щоб дізнатись про роботу на виробництві у Польщі.

У ВНТУ відбулася презентація освітнього проекту «Навчання і стажування без кордонів» (Україна – Польща).

Протягом зустрічі Андрій Малецький, представник організатораів програми стажування студентів за кордоном Асоціації правозахисних організаторів студентів України та Всеукраїнського центру освітнього консультування, детально розповів про умови участі у проекті. Координатором проекту в Україні здійснюється розробка програм за напрямками під конкретний ЗВО, повний документальний супровід учасника та ЗВО, а також підтримка учасників проекту від моменту реєстрації до факту повернення додому. Паралельно координаторами проекту в Польщі проводиться підбір баз практик за напрямками, запрошення та розміщення учасників, контроль за дотриманням умов програми сторонами та моніторинг змін у законодавстві.

Місцями стажування в Польщі є потужні корейські гіганти техніки та технологій: компанія LG Electronics, Hyundaі, Heesung Electronics, Seung San, Woobo Tech Co, Serve One, Kia Motors тощо.

Можливості для учасника проекту:
1)    переведення на індивідуальний графік навчання у ВНЗ;
2)    зайнятість до 180 днів/рік, 5-7 днів/тиждень, 8-14 год/добу;
3)    оплата на картку - від 600 євро/місяць і вище;
4)    житло за рахунок бази практики (на деяких базах студенти компенсують комуналку);
5)    повторна участь в програмі.

Переваги для учасників в результаті участі в програмі:
✓    покращення матеріального стану;
✓    практичне знання польської мови;
✓    сертифікат про стажування в компанії світового бренду;
✓    можливість навчання і роботи за програмою подвійних дипломів (за власний рахунок);
✓    можливість навчання в Польщі за кошти ЄС (Erasmus+ та інші гранти).
Для участі в програмі необхідно:
Крок 1. Читай умови на profkom.info/pl
Крок 2. Заповни там онлайн-анкету
Крок 3. Надай паспорти координатору у ВНЗ або
Крок 4. Підпишися на  facebook.com/praktyka.polska
Крок 5. Отримай підтвердження реєстрації.

Ольга Олександрівна
(044) 568-45-88, (099) 271-12-68, (093) 949-63-37
Оксана Володимирівна
(093) 510-11-79, (096) 83-60-460, (050) 33-50-850
Дмитро Степанович Фурман керівник програми
(044) 232-62-01, (050) 462-35-32, (093) 249-07-48, (067) 546-03-93

Короткий фотозвіт: див. Альбом Фейсбук.