EnglishRussianUkrainian

Центр післядипломної освіти

Навчання з метою отримання другої вищої освіти в університеті здійснюється ще з 1994 р, коли було надано відповідний дозвіл згідно з наказом Міністерства освіти України № 7 від 13 січня 1994 р. та державної ліцензії щодо надання освітніх послуг.

З того часу підготовлено більше 2500 фахівців з другою вищою освітою, які тепер вносять свій вклад у розбудову України.

Навчальний процес з отримання другої вищої освіти забезпечує професорсько-викладацький колектив у складі 20 докторів і 70 кандидатів наук.

Координує навчальний процес кандидат технічних наук, доцент Наталія Вікторівна Остра.

З 2005 року центр здійснює підвищення кваліфікації фахівців з числа безробітних на курсах цільового призначення за напрямом "Менеджмент організацій. Основи малого підприємництва" на замовлення Державного центру зайнятості.

Навчання за цим курсом здійснюється в рамках виконання програми про створення в Україні додаткових робочих місць, Закону України "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", а також задоволення потреб отримання відповідних знань серед незайнятої частини населення, які вирішили організувати власний бізнес.

Навчальний план підвищення кваліфікації з курсу "Менеджмент організацій. Основи малого підприємництва" передбачає, крім вив­чення відповідних економічних дисциплін, виконання та захист бізнес-плану. В процесі навчання застосовуються інтерактивні форми проведення занять, тренінги, сучасні мультимедійні засоби навчання, комп'ютерна техніка та інтернет-технології. Забезпеченість слухачів підручниками та інформаційно-довідковими матеріалами дозволяє за короткий час підготувати приватних підприємців. Після завершення навчання та захисту бізнес-планів слухачі отримують знання, необхідні для відкриття власної справи, та свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації.

Адреса: Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ВНТУ, ауд. 2421 (2 корпус).

Перелік спеціальностей ЦПО: [скачати файл doc].

Печать PDF

picture02.jpg